Дневен крем на Eucerin

  • 4 163
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 358
Търсих нещо против слънце за бебата и в аптеката до нас ми препоръчаха Eucerin.
Замислих се, че никога не съм ползвала продукти на тази марка и започнах да се навивам да си взема дневен крем на Eucerin за лятото.
В сайта намерих три вида за нормална + чувствителна кожа, но само един от тях е с UV защита - ето този. Хареса ми, че не са парфюмирани.

Моля, споделете лични впечатления!
Ще съм благодарна и на препоръка за нощен крем... за по-нататък, че наведнъж няма да го бъде  Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз много харесвам кремовете на Юсерин. Ползвала съм два от тях, за нормална към смесена кожа, хидратиращи. И от двата съм изключително доволна.
Първият е флуид с помпичка, SPF 15. Супер е.
Вторият е "Хидро баланс", него го ползвмах за нощен, защото е без фактор.
Иначе Юсерин нямат богата гама нощни кремове. Мисля, че имат само два, ако не се лъжа, единият е с Q 10, а другият е от серията Моделианс, но и двата са анти бръчки терапия.
Иначе детето къпя със сапуна им.

# 2
  • Мнения: 249
Аз отдавна съм се навила да си купя нещо от серията.И за мен ще е полезна информацията. Peace

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 3 328
...В сайта намерих три вида за нормална + чувствителна кожа, но само един от тях е с UV защита - ето този...
Ползвала съм точно този дневен крем на Юсерин и личните ми впечатления за него са, че е малко по-мазен и повече става за дневен крем през зимата, отколкото за такъв в топлите месеци. Кожата ми е чувствителна, понякога става много суха, но дори и тогава кремчето би било тежко, ако се слага в топло време.

# 5
  • Мнения: 4 358
Да, да, мерси   Hug
Като пуснах търсачката ми изкара доста постинги, но повечето бяха за зимен крем и за мазна кожа.

# 6
  • Мнения: 4 358
Вивиан, говориш за този, нали? Пише, че е матиращ, какво значи това  Embarassed Икономичен ли е?
С фактор за чувствителна кожа намерих и такъв... ще потърся тестери.

Каримма, а други дневни на Eucerin ползвала ли си? Моята кожа също е много чувствителна. Определям я по-скоро като нормална - след като я намокря винаги ми опъва и си иска крем, но едно нанасяне ми е достатъчно и опъването спира.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 328
Не, Теди - не съм. На Юсерин съм ползвала само този крем и душ - олиото, от което бях много доволна. Не съм ползвала тези продукти от поне година обаче - опитвам се да сменяма през определени периоди от време козметиката, за да не привиква кожата ми към нея /опасност от алергични реакции/. Сега съм с Авен.

# 8
  • Мнения: 3 223
И моята кожа и суха и чувствителна. От този крем бях много доволна  Heart Eyes

# 9
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
на съпругът ми  в продължение на много години му излизаше един обрив по челото.
от както ползва този крем няма нищо, може би oт 2 години




много доволна , препоръчвам горещо Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз от няколко дни си мисля за матиращ крем с фактор. Щеше ми се на Виши да си взема, ама пусто - нямат фактор техните. Та точно за Хидро протект Мат си мислех. Ще си го взема май него. А и цената му е добра. А и е флуид, което значи че ще е лекичък. Той ще е!

# 11
  • София
  • Мнения: 10 858
Вивиан, говориш за този, нали? Пише, че е матиращ, какво значи това  Embarassed Икономичен ли е?
С фактор за чувствителна кожа намерих и такъв... ще потърся тестери.

Каримма, а други дневни на Eucerin ползвала ли си? Моята кожа също е много чувствителна. Определям я по-скоро като нормална - след като я намокря винаги ми опъва и си иска крем, но едно нанасяне ми е достатъчно и опъването спира.

Да, за него говоря Simple SmileТова е един страхотен крем, на който съм го препоръчала всеки е останал много доволен Теди, ти имаш като моята кожа. И моята е нормална, като се измия ми опъва. Кремчето е супер, дават го за смесен тип кожа, но мисля че би мазнеело на Т зоната.
попива идеално, няма мириз, много, наистина много икономичен. С две натискания намазваш цяло лице и шия. Като количество на едно натискане излиза около грахово зърно.
Просто горещо ви го препоръчвам.
Това което си дала като твой избор мисля че не е за твоят тип кожа , този крем е за суха кожа. Липо баланс имам в предвид.

# 12
  • Мнения: 4 358
Вивиан, много мерси за постинга и инфото!  Hug
Търся нещо с фактор, затова се бях спряла на Липо баланс-а, а флуида даже е с по-висока защита. Пак мерси  Hug

Ми избрах си кремче, само дано ми понесе добре!  Grinning
Благодаря за помощта, момичета   bouquet

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
на съпругът ми  в продължение на много години му излизаше един обрив по челото.
от както ползва този крем няма нищо, може би oт 2 години




много доволна , препоръчвам горещо Peace
Ето този използвам аз вече повече от година.
Имам нормална кожа, без проблеми, но този ми хареса най-много от всичко, което съм мазала досега.
Използвала съм и др. продукти от марката (лосион, детски лосион със защита и пр.), много са добри.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
Кой крем си избра, флуида ли?

И още нещо, пуснали са нов крем - Хидро протект фреш, но е без фактор. Може според мен да се ползва за нощен. Взела съм си тестер, но още не съм го пробвала. Предполагам, че ще е хубав.

Общи условия

Активация на акаунт