Детски клуб "Слон-балон"???

  • 2 120
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
А някой ходил ли е в "Слон-балон" в Гео Милев? Ако имате отзиви от там моля да споделите, че мисля там да празнуваме рождения ден на Ели, ама до сега нищо не съм чувала за този клуб.... Цените ми се струват нормални...Ето и сайт:
www.slonbalon.com

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм пускала тема за този клуб (на мои приятелки е, надявам се да не прозвучи като реклама). Можеш да погледнеш подписа ми (и снимките в галерията на сайта са от рожденния ден на дъщеря ми). Беше наистина голям купон! За рожденника има подарък от клуба. Момичетата са много внимателни. Цените наистина са нормални. Без никакво предубеждение казвам, че на мен много ми харесва, на децата ми- също.

# 2
  • Мнения: 485
Рени, снимките са много хубави

# 3
  • Мнения: 217
Аз съм пускала тема за този клуб (на мои приятелки е, надявам се да не прозвучи като реклама). Можеш да погледнеш подписа ми (и снимките в галерията на сайта са от рожденния ден на дъщеря ми). Беше наистина голям купон! За рожденника има подарък от клуба. Момичетата са много внимателни. Цените наистина са нормални. Без никакво предубеждение казвам, че на мен много ми харесва, на децата ми- също.

Точно сега разгледах снимките от подписа ти и видях, че това са снимките от сайта им. Като гледам доста са се забавлявали децата... Май ще е най-добре да отида и на място да го разгледам, благодаря ти много за отговора.... 

Общи условия

Активация на акаунт