Къде да намеря ?

  • 786
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 849
Днес изписаха на моето бебе за стафилококите Бактробан ,но няма внос .Моля, ако някоя мама е купувала скоро и знае къде има да ми пише .Благодаря предварително .  bouquet

# 1
  • sofia
  • Мнения: 769
Никакъв Бактробан има Staphilococcinum за такива малки бебта.
Т.е. хомеопатия, а не химия.

# 2
  • Мнения: 8 917
Никакъв Бактробан има Staphilococcinum за такива малки бебта.
Т.е. хомеопатия, а не химия.

Едва сега забелязах, че става въпрос за много малко бебче Embarassed........това си е все пак антибиотик....защо не отидете наистина на хомеопат?

# 3
  • Мнения: 2 849
Благодаря за бързите отговори !Утре имаме записан час за хомеопат в център Фитолек ,намерихме и Бактробана(ще лекуваме и с хомеопатия успоредно). Praynigдано мине всичко бързо и аз се притеснявам ,че е много малък, а е вече с антибиотик .

# 4
  • Мнения: 1 756
посъветвай се с пове4е специалисти,4е така ни обърксаха на нас диагнозата

# 5
  • Мнения: 1 559
Благодаря за бързите отговори !Утре имаме записан час за хомеопат в център Фитолек ,намерихме и Бактробана(ще лекуваме и с хомеопатия успоредно). Praynigдано мине всичко бързо и аз се притеснявам ,че е много малък, а е вече с антибиотик .

   Защо не изчакате да се консултирате с хомеопата и тогава да предприемете лечение? Аз не бих давала антибиотика. Бързо да ви минава! Wink

# 6
  • sofia
  • Мнения: 769
Благодаря за бързите отговори !Утре имаме записан час за хомеопат в център Фитолек ,намерихме и Бактробана(ще лекуваме и с хомеопатия успоредно). Praynigдано мине всичко бързо и аз се притеснявам ,че е много малък, а е вече с антибиотик .
Бактробана може да антидотира хомеопатичното лечение и също може да доведе до алергична реакция, а и всичко поставяно в нослето води до изсушаване на лигавицата и временна или трайна загуба на обоняние (изпключвам физиологичния разтвор).

# 7
  • Мнения: 326
Не може хомеопатия и алопатия успоредно. Избираш едното и продължаваш с него.

Общи условия

Активация на акаунт