подут лимфен възел под мишницата?

  • 14 359
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Имаше една тема където ставаше въпрос за това но не мога да я намеря.

Вече няколко пъти забелязвам малко топче (предполагам лимфен възел) под мишницата. Наболява ме малко и след няколко дни изчезва. Обикновно е в края ня цикъла.

Във въпросната тема ставаше дума за това че е свързано с хормоните, но не се сещам само за кърмачки ли се отнасяше?

# 1
  • Мнения: 1 942
Я върви на лекат, не си играй и бави с лимфен възел на това място .... Успех!

# 2
  • Мнения: 5 313
Задължително се консултирай с лекар. Naughty

# 3
  • Мнения: 275
Непременно иди на специслист! На мамограф или каквото ще ти каже. ШЕГА НЕ БИВА!

# 4
  • Мнения: 1 951
То е ясно че ще отида, но мога чак в понеделник и се чудех... А на какъв лекар според вас? При домашния ли?

# 5
  • Мнения: 275
В Авсртия май може направо на специалист (без да плащаш)  newsm78

Не искам да те плаша, ама може да е нещо много лошо, т.е. рак на гърдата. Аз бих отишлоа на мамограф ......

# 6
  • Мнения: 1 809
Отиди първо при личният си лекар, той от своя страна ще те изпрати на специалист.
Дано не е нищо  лошо  Peace  Успех!

# 7
  • Мнения: 1 428
Не се шашкай предварително. Naughty
Може да е всичко,но според мен е потна жлеза,която се запушва отвреме-навреме.
Както са те посъветвали мамите преди мен-беж на лекар.

# 8
  • Мнения: 112
На мен като малка  ми се беше подул лимфен възел под мишницата и ми правиха разни изследвания. Докторите стигнаха до извода, че съм алергична към котки. Занесохме котето на вилата и оттока ми спадна. Не помня дали съм пила някакви лекарства.
 Дано не е нещо сериозно и при теб.

# 9
  • Мнения: 1 951
Отиди първо при личният си лекар, той от своя страна ще те изпрати на специалист.

Така мисля да направя.
Стискайте палци.

# 10
И аз имах такъв проблем, и то в 11-ти клас. При мен, обаче, беше доста осезаемо на пипане и бая се бяхме изплашили. Отидох на лекар, който каза, че става дума за запушване на потна жлеза и пих някаъв антибиотик. От тогава (това беше преди 10 години) не съм имала проблем. Все пак, задължително е да идеш на лекар, но се надявам и в твоя случай да е нещо подобно, неопасно. И, със сигурност, може да не е свързано с кърмене, както беше моя случай. Успех!

# 11
  • Мнения: 490
преди 5 години имах едни такива топчета и аз , като отидох в онкото лекаря ми каза , че това са потните жлези и като се бръсна да се мажа със спирт и аз Embarassed
Но също така си имам фиброаденоми в двете гърди , но за тях си ходя при друг лекар онколог на 6 месеца , даже са ми преглеждали аксиларните лимфни възли на видеозон, не че трябваше ама аз им надух главата , щото страхът голямо шубе! Shocked

# 12
  • Мнения: 1 951
Оказаха се потните жлези и се успокоих, доста се бях стреснала.
Само не разбрах защо сега се появи такъв проблем, при положение че от години се бръсна по същия начин и ползвам същия сух дезодорант  newsm78

Доктора каза че не е страшно, само да си сменя деото  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 428
Радвам се за теб.Значи съм познала диагнозата Laughing

# 14
  • Мнения: 490
Оказаха се потните жлези и се успокоих, доста се бях стреснала.
Само не разбрах защо сега се появи такъв проблем, при положение че от години се бръсна по същия начин и ползвам същия сух дезодорант  newsm78

Доктора каза че не е страшно, само да си сменя деото  Laughing



то и аз откакто се помня ползвам такива неща , но явно алкохола в тях е малко и се е получило някакво запушване и сега много внимавам!!!
Радвам се , че всичко е наред!!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт