пак малко ? за акото

  • 531
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Виктория от 2-3 дни ака по 3-4 пъти на ден (като само да вметна, че по принцип ака по 1 на ден). Не е разстройство, защото акото е с така да се каже нормална консистенция. В последното ако имаше и малко слуз, няма признаци да и е лошо или да я боли коремче. Дали да се притеснявам newsm78

# 1
  • Мнения: 1 564
Моя бебо ако е имал хрема,в акото му се появява слуз(сополите или трябва да ги издуха,или да ги изака)

# 2
  • Мнения: 144
   Може да е хванала някакъв вирус , от който да се е ускорила перисталтиката на червата . Понякога това става от прием на храна с по-голямо съдържание на целулоза. Не се притеснявай ,щом изпражненията са с нормална консистенция , няма проблем.

# 3
  • Мнения: 695
щом детенцето се чувства добре значи няма място за притеснение и при нас понякога е така newsm53

# 4
  • Мнения: 68
А някой може ли да ми каже по колко пъти е нормално да ака дете на 1 и 8м.,че мойто я върши по 2 или 3 пъти?

# 5
  • Мнения: 3 042
А някой може ли да ми каже по колко пъти е нормално да ака дете на 1 и 8м.,че мойто я върши по 2 или 3 пъти?

Не знам колко пъти е нормално, но и моят син обикновенно ака по 1 път на ден, но много пъти се случва до го прави и по 3 или 4 пъти, а няма разстройство, защото консистенцията си е нормална. Така, че мисля, че няма, защо да се притесняваш.

Общи условия

Активация на акаунт