Фирма "Дея" за млечни продукти

  • 2 224
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Чували ли сте нещо за нея? Заели са щанда на "Сердика" Шумен в Халите. Тъкмо подреждаха стоката си, още дори не знаеха цените, нови хладилници, различни опаковки и т.н. Бяха доста несговорчиви и не знаеха нищо, та не ги попитах. Дали е преименувана "Сердика" (от тях имам много добри впечатления) или е съвсем друга фирма? Знаете ли?

# 1
  • Мнения: 255


Стейси, за тази фирма ли става въпрос?

# 2
  • Мнения: 3 550
Да.  Grinning Ех, как не се сетих да пусна първо чичо Гугъл.  ooooh! Имаш ли представа с какво качество са продуктите. Опитвала ли си ги вече?

# 3
  • Мнения: 1 771
Краси, от този сайт хич не се разбира какъв е асортимента на сиренето. А на Сердика наистина е страхотно. Междо другото скоро открих във Фантастико, че зареждат на от това на Сердика.
Жалко Sad.

# 4
  • Мнения: 25 442
Аз съм купувала сирене, кашкавал и кис. мляко. "Дея". Никак не са лоши. Последно купувах сирене (непакетирано). Бях приятно изненадана, че приличаше на вкус на Дунавия, а беше твърдо и можеше да се стърже на рендето.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 326
За съжаление като всяка българска хранителна стока е с непостоянно качество. Напоследък доста често си купува ме Дея-кисело мляко, не беше лошо, но вчера като отворихме поредната кофичка се видя нещо пехтиесто, разтегливо с никакъв вкус, направо го изхвърлихме в кофата. Повече няма да купуваме Дея!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Пробвахме само сиренето(вакумирано) за сега и е хубаво, но да видим до кога така  Rolling Eyes .

# 7
  • Мнения: 1 558
Прясно мляко опитах онзи ден  и беше хубаво.

# 8
  • София
  • Мнения: 8 272
Чували ли сте нещо за нея? Заели са щанда на "Сердика" Шумен в Халите. Тъкмо подреждаха стоката си, още дори не знаеха цените, нови хладилници, различни опаковки и т.н. Бяха доста несговорчиви и не знаеха нищо, та не ги попитах. Дали е преименувана "Сердика" (от тях имам много добри впечатления) или е съвсем друга фирма? Знаете ли?

Този щанд на Сердика не е ли СЕРДИКА 91- Добрич ?! или има два
Ако е Сердика 91, съжалявам вакумираното им сирене е страхотно, за разлика от това, което продават по различни магазини като "сирене Добрич"

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Преди 2-3 дена бяхме на гости. Домакинята направи айрян от кис.мляко Дея. Айряна имаше много странен вкус и мирис  Rolling Eyes, така и никой не се престраши да го вкуси.

Общи условия

Активация на акаунт