Търся празни кутии от Аптамил 1 или 2

  • 598
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 327
Търся празни кутии от Аптамил 1 или 2! моля ви момичета, ако живеете в центъра на София не хвърляйте кутиите, а ми ги дайте.
(не се шегувам, наистина ми трябват 30-40 кутии)
предварително мерси!  Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Търся празни кутии от Аптамил 1 или 2! моля ви момичета, ако живеете в центъра на София не хвърляйте кутиите, а ми ги дайте.
(не се шегувам, наистина ми трябват 30-40 кутии)
предварително мерси!  Grinning

Що не се обади по-рано бе жена? Нямам идея колко кутии сме изхвърлили, бебка е на Аптамил от първите си дни!. Сега вече консумира АМ само вечер и едва ли скоро ще ти събера такива количества...

# 2
  • Мнения: 282
Аз също събирах по много,но ги хвърлях.А ве4е сме големи и ядем само вечер Аптамил.А ще кажеш ли за какво са ти? newsm12 newsm03 newsm53

# 3
  • Мнения: 723
Бях сигурна,че имам много,но се оказа,че имам една от Аптамил 2,една от Аптамил 3 и още две от Милупа 3.Живея в Бели брези,ама една кутия едва ли ще ти свърши работа...

# 4
  • Мнения: 992
бебка е на аптамил сега имам 3 кутии ако иска6 мога да ти събирам живеем в бъкстон удобно ли ти е и спе6но ли ти трябват тези бройки пиши да знам да ги хвърлям или да ги събирам

# 5
  • Мнения: 1 327
бебка е на аптамил сега имам 3 кутии ако иска6 мога да ти събирам живеем в бъкстон удобно ли ти е и спе6но ли ти трябват тези бройки пиши да знам да ги хвърлям или да ги събирам
искам гиии! само да се разбереме откъде да ги взема...

BubetoTheCool, и твойте ги искам!  Laughing
beti4, не са за мене
nati_nat, ако ми бяха казали по-рано и аз по-рано щях да пиша  Grinning

има ли и други, които могат да дадат кутии?

Общи условия

Активация на акаунт