по колко спят бебоците ви нощем?

  • 1 655
  • 59
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
ние сме от що годе спокойните деца Laughingпрез деня малката спи 5-6 пъти по половин час.заспива към девет часа.като беше по-малка се будеше много пъти.после започна да се буди в 3часа да пие водичка и после в 6 да яде.заспиваше чак към 8.сега от 2седмици се буди по 2-3 пъти през час.в повечето случай не иска да пие вода а само си гука и след10мин заспива.закусва в 5.30 и заспива до към 7.3-8.на мен определено ми се спи още ама няма Cryискам да знам как спинкат и другите бебоци.чувала съм че доста бебета спят непробудно до сутринта.та се чудя дали на нас ни е във ред компютарчето Laughing

# 1
  • Мнения: 922
всяко бебче си е различно...
Вальо като беше бебе (всъщност до годинка и половина) ставаше по 2 пъти на нощ, за да яде...
Деничка пък ми спи непробудно...
А пък малкият ми брат - не спеше ни денем, ни нощем... Денем спеше 2-3 пъти по 20-ина минутки, а нощем 2-3 пъти по 30-40минутки. И лошото беше, че нощем плачеше - никой вкъщи не можеше да спи, а аз денем ходех на работа Tired . Сега като по-голям (на 8г) спи по цяла нощ, но става сутрин в 6...
Така че си е до самото дете Wink
успех  и дано скоро започнете да спите по цяла нощ Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
 smile3507 имам чуството че никога няма да се наспя,а не съм от поспаливите

# 3
  • Мнения: 1 382
По около 10 часа,но нещо май започна да се скъсява интервала.Отбелязвам,че спи и яде на спалнята при мене  Peace

# 4
  • Мнения: 1 489
От самото начало си спи по цяла нощ.Само около седмица докато й избият първите зъбчета нервничеше вечер,но не мога да се оплача.Поспалива е като мен.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
До годинката ставаше да хапва по 2 пъти на вечер, но общо му се събираше към 8 часа сън.Сега спи непробудно по 12-13 часа и аз мога да се наспивам  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 537
Като стана на 3-4 месеца,някъде около вашата възраст започна да спи по 6 часа през ноща без да се буди.Събудеше се 1 път само за водичка и пак си заспи.И така постепенно на 7-8 месеца започна по 7 часа да спи...,и така сега вече на 1,7 г спи по 9-10 часа,много рядко ми се буди,и аз се наспивам идеално,което го пожелавам на всички ви Hug Wink

# 7
  • Мнения: 1 288
и ние сме от поспаливите. вечер яде последно в 11 и сутрин към 8 аз я будя. иначе не знам до колко ще откара, а гърдите ми са пред пръсване. още след първия месец започна да спи по-повечко- от към 11 до 5. постепенно увеличава. не съм я отказвала от нощно хранене или водичка. тя сама спря да се буди.
но всяко бебче е различно. стискам палци и твоето скоро да стане от поспаливите!

# 8
  • Мнения: 2 220
Откакто стана на 1 месец, спи по цяла нощ. От 9 до 12 часа. Е, имало е изключения, когато се буди през нощта, но бързо заспива.

# 9
  • Мнения: 2 849
За сега не спи повече от 2-3 часа и си търси папкане . Grinning Надявам се с напредване на възраста да спинка повече .

# 10
  • Мнения: 27 524
Различни са децата,както са ти казали вече.моето от трети месец започна да спи от 19 часа до 8.Ама докога ще е така... Thinking

# 11
  • Мнения: 2 407
От 21:30 до 6,7! После си доспива до към 8. През деня спи 2 пъти, единя път от 11- 12:30, а следобяд към 16-17:30 това е горе долу.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Аз май съм късметлийка. Храним се с АМ и отначало ме посъетваха да махна нощното хранене - така първите 7 дни плака от 3-4 до 6часа. Като навърши 1 месец пък започна да се буди към 8 и така си  изхвърли още 1 хранене. Само като имаше колики плачеше до 1-2 часа, но пък не се е будил за вода или храна. Сега си ляга към 10:30  и спи до 7-7:30. Будил се 1 път за 2 месеца Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 3 820
Спи по 8-9 часа.Вечер яде към 22 часа и сутрин се буди към 7.

# 14
  • Мнения: 695
по принцип става по 2-3 защото вадим зъби сега,но снощи спа само 3 часа общо и направо полудях  smile3511 дано тази нощ спи че вече изглездам така smile3507

Общи условия

Активация на акаунт