ХИПП 3

  • 1 213
  • 7
  •   1
Отговори
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Адаптирано мляко: Джуниър последваща формула с плодов вкус /ябълка, портокал и круша/ за  деца след  8 месеца


Някой дава ли такова ? Моя син тъй като не иска да пие чисто АМ, сега като видях в закованата тема за това мляко си мисля, че щом има плодов вкус, Иван ще го пие с кеф, защото обожава сокове.
Та някой дава ли такова, доволни ли сте ? Опитвали ли сте го на вкус ?

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 12:19 от doniboni

# 1
  • Мнения: 3 042
Аз пробвах дали синът ми ще го пие и си мислех, че като е с плодов вкус може и да го пие, но и него ми отказа. Яде го, но с лъжица, но той напоследък всички АМ прояде с лъжица. От биберон или чаша нито едно не пие.
Наистина има вкус на плодове. По-гъсто е от останалите АМ и е сгъстено с нишесте. Аз и по тази причина се отказах да го ползвам след като малкият отказа да го пие чисто. Понеже яде АМ само като добавка към другите храни си минах на АМ без примеси / като нишесте/.
Ако отказва другите АМ пробваи с това може да му хареса.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ще го пробвам  Peace
А каква му е цената ?

# 3
  • Мнения: 3 042
При нас е 6,80лв, но мисля,  newsm78 че беше 300гр /изхвърлила съм опаковката/.

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Това ли е:


# 5
  • Мнения: 3 042
  Peace Да това е.

# 6
  • Мнения: 2 936
да към 7лв.Алекс го пие с удоволствие и плодовото и ванилията.аз и ги сменям постоянно.еййй RUBI големи разногласия имаме с теб за този Хип-може би защото сме от един край Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 3 042
да към 7лв.Алекс го пие с удоволствие и плодовото и ванилията.аз и ги сменям постоянно.еййй RUBI големи разногласия имаме с теб за този Хип-може би защото сме от един край Joy Joy Joy

 Peace   bouquetМоже, може.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт