Отговори
  • Мнения: 2 237


 Пак съм аз.Помните ли вчера ви се оплаках от магазин "БеБе" в Дианабад ? Купихме от там едно чадърче "Чиполино" за лятната количка на Калина.Изобщо не сме го ползвали.Днес малката го взе да си играе и го пусна на земята.Е,добре де,изтряска го,ама все пак тя е
едва 80 см и не е толкова силна ,за да го счупи.И чадърчето се сцепи на две ! Точно тач където е пластмасата,която свързва самото чадърче със щипката за количката SadСчупи се като яйце направо ! Cry И като се има в предвид колко са "любезни" ония продавачки,как сега да ида да го върна ? Как да поискам да го сменят ?Представям си как ще ми се препулят Sad А след като чадърчето се счупи толкова лесно,значи вероятно още преди това е било пукнато....
Направо ми се плаче,нямам излишни още 17 лв.За мен това не са малко пари за едно чадърче.....Какво да правя ?
Извинете ако проблема ми ви се стори тъп,но аз наистина се разстроих..... smile3518

# 1
  • Мнения: 5 228
В подфорум На пазар им е мястото на темите ти - както предишната, така и на тази. Скоро там се обсъждаха тези чадърчета. Няма да ти го сменят най-вероятно. Миналото лято счупихме три дръжки на чадъри, големи боклуци са - продават по 5 лв. само дръжки и просто купуваш и сменяш.  Confused

# 2
  • Мнения: 4 915
Айде, сега - разстроила си се за едно чадърче. Не е нужно.
Миналото лято две такива ми се счупиха. Просто толкова им е здравината. Няма да ти го сменят. Дори и с гаранция да ти го бяха дали, то тя покрива технически дефект на стоката, а не потрошаване поради невнимание.

Ще си събереш пари за друго чадърче, но гледай да е на друг производител.  Wink

# 3
  • Мнения: 2 237

 Фукла, знам къде е мястото на темите ми,но просто за момента не съобразих Embarassed Наистина се разстройвам,защото ми се ще за парите си да получавам качествени стоки,които не се чупят от едно изпускане....
Както и да е.Извинете ако съм ви досадила,няма да пускам повече теми.

А,благодаря за отговорите ! Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Няма да ти го сменят,страшно са чупливи.И продавачките го знаят ама си пасуват Close

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
И на нас ни се счупи след месец употреба - не сменят  Close

# 6
  • Мнения: 252
долна та 4аст се продава за 5 лв

# 7
  • Мнения: 639
А на друга фирма има ли? тъкмо и аз щях да купвам такова и вие ме разубедихте.

# 8
  • Мнения: 2 220
Отиди и настоявай, каквито и да са. Те са просто продавачки, третирай ги като такива!!! Длъжни са да го сменят, защото от едно падане не би трябвало да се счупи. Ако трябва да отиде мъжа ти или някой по-отракан. И на мен ми е много криво като се развали нещо, за което съм дала пари, та било и малко. А не както един продавач в Технополис да ми вика "Ами другия път си купувайте по-скъпи еди какво си"  #Cussing out Е, майната им. Не са те хората, които да правят такива коментари!

# 9
  • Мнения: 20
За тези чадърчета се продават отделно само основи. Това е точно тази част, която се захваща за количките. Отиди и ги попитай дали продават отделно.Поне би трябвало. Успех с невъзпитаните магазинерки. Peace

# 10
  • Мнения: 1 533
Те са просто продавачки, третирай ги като такива!!! Длъжни са да го сменят

Абе чак длъжни не са! Случвало ми се е няколко пъти, купувам само долната част и я сменям!

# 11
  • Габрово
  • Мнения: 336
Те са просто продавачки, третирай ги като такива!!! Длъжни са да го сменят, 

Как така са длъжни? Ще го сменят, ако управителя на магазина е казал да го сменят. Ако не е, няма да го сменят. И ако не е искала гаранция за стоката, няма начин да я сменят. Освен това чадърчето е счупено по невнимание, а не по вина на продавачите. Какво тогава означава "третирай ги като такива"? Както казваш, те са само продавачки, нито произвеждат чадърчета, нито определят цените. Аз ако съм избрала да си купя нещо на Чиполино, въпреки всички отрицателни мнения, които съм чела тук, включително и за чадърчетата, няма да очаквам да издържи дълго. Peace

Последна редакция: сб, 08 апр 2006, 23:34 от Nusha

Общи условия

Активация на акаунт