Къде сушите дрехите?

  • 1 581
  • 14
  •   1
Отговори
Вярно ли е че в стаята където спи бебето не трябва да се сушат дрехите нито на радиатор, нито на сушилник?На балкона чакам с дни при влажно време Sad Вие къде ги сушите???

# 1
  • Мнения: 5 255
Вярно е това, че не трябва да се сушат в стаята на детето.
Така ни каза педиатърката.
Пералнята ни е със сушилна, така че ми отпада този "проблем".
Суши ги в стая, където не е бебето.

# 2
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Аз слагам на парното в детската стая, зимата мокра кърпа, за да не се изсушава въздуха (иначе се запушват носовете на диваците) и в този ред на мисли не разбирам защо да не сушиш и дрехи. Стига разбира се да не става много влажно.
Аз суша първо на балкона, после гладя и накрая ако нещо все още е влажно заминава на парното.
Успех в избора

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И аз се интерсувам от този въпрос.Чух че заради изпаренията от прахта за пране не трябвало Confused:  Rolling Eyes Но нали все пак се плакнат?!

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Цитат на: biliana333
И аз се интерсувам от този въпрос.Чух че заради изпаренията от прахта за пране не трябвало Confused:  Rolling Eyes Но нали все пак се плакнат?!


Точно заради изпаренията не трябва. Плакнат се- да, но никога не са изплакнати 100%. Нашия педиатър ни кара дори по два пъти да пускам дрехите на плакнене.
Иначе суша в сушилня.

# 5
  • Мнения: 1 734
До сега ги суших на балкона, но вече ги слагам в банята, т.к. там има тръби от парното и исъхват много бързо

# 6
  • Мнения: 3 042
на балкона и после гладене и на сушилника в хола, ако има нещо още влажно.

# 7
  • Мнения: 5 241
В сушилнята,която е отделно от пералнята  Wink

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
суша ги на вътрешен простор в детската стая или в банята...зависи от ситуацията. така и въздуха се овлажнява.на парното съхнат по-бавно....и стават едни такива сухи и твърди...

# 9
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
В банята си направихме простор и там. Съхнат за една нощ през зимата, защото тръбите топлят.

# 10
  • Мнения: 3 379
Ами все още си изсъхват на балкона. Но мисля като застуди сериозно, да ги премествам на сушилня в хола или в банята.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 522
денем на балкона, нощем на сушилка в хола. И ние плакнем по 2-3 пъти, въпреки че пера с течен препарат

# 12
Щом праха е проблем, пробвай с еврийския течен прах - супер е, и е икономичен за 16лв - 44 пранета - така после хем ще увлажняваш въздуха хем ще ги сушиш дрешките без да те е стах ... виж хитринка за гладенето не знам ... Rolling Eyes хич не ми допада пустото.

# 13
  • Мнения: 470
Аз само  течен прах за пране използвам и съм много доволна.Иначе суша в сушилня и после негладя,там не се мачкат и излизат горещи,добре,че и гладене си спестявам Grinning  Grinning  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 3 630
Докато беше бебе синът ми, само вътре в някоя от стаите. Понеже живея в центъра имах чувството, че като просна навън те стават по-мръсни.

Общи условия

Активация на акаунт