Какво тоалетно мляко използвате?

  • 3 895
  • 77
  •   1
Отговори
Аз се чудя  каква марка да използжам и да не баде скапо но хубаво.

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Използвам на L`oreal -> Ideal Balance за нормална и смесена кожа.
Много съм доволна. За съжаление цена не мога да ти кажа понеже го подариха на майчето и аз и го приватизирах  Flutter

# 2
  • Мнения: 2 672
Каквото ми падне за 1-2 лв. Все една работа ми върши, било за два или 20 лв  Wink

# 3
  • Мнения: 7 430
На AVON бадемовото - използвам го от 4г и не го заменям за сега - около 4лв Peace

# 4
  • Мнения: 6 713
И аз искам препоръка за нещо почистващо, което да НЕ Naughty люти на очите! Пари - до 15-20 лв. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
В момента ползвам на Регал, от серия "Бюти", това за нормална кожа и наистина съм много доволна. Но каквото и мляко да ползвате, след като обтриете лицето с млякото, ВИНАГИ отмивайте с вода. Така лицето се почиства просто идеално. Това е един от триковете за перфектно почистване. След това продължете по нормалният начин - тоник, крем.

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
В момента на Еля 2-3лв.

# 7
  • Мнения: 35 951
И аз искам препоръка за нещо почистващо, което да НЕ Naughty люти на очите! Пари - до 15-20 лв. Peace

Виши, дегримьор 3 в 1, ето http://www.escentual.co.uk/vichy/cleansing/3300005.html

и една друга тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=68305.0;all

# 8
  • Мнения: 328
Аз пък не използвам тоалетно мляко , а бебешки мокри кърпички.Почисват добре,не ти люти на очите,не се изприщваш и ти отнема около 5 сек.

# 9
  • Мнения: 2 550
Не ползвам  Mr. Green

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не ползвам, но майка ми си купува Па-Па ( бебешкото )

# 11
  • Мнения: 4 358
Години наред ползвах Miss Magic (с пшеничен зародиш и глицерин), но го спряха  Sad
Сега съм си взела Кря-Кря (бебешкото) и розовата Елеа, но не ми харесват толкова, колкото старото  Sad

# 12
  • Мнения: 8 917
В момента Nivea Reflection, заради бронзиращият му ефект Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Години наред ползвах Miss Magic (с пшеничен зародиш и глицерин), но го спряха  Sad
Мдам...хубаво тоалетно мляко беше, и аз си го спомням с носталгия. Напоследък пробвам различни продукти от този тип - на "Регал" - за нормална и смесен тип кожа /доволна съм/, на "Елея" - розовата серия /не съм доволна/, на "Българска роза" - Карлово, от серията "Сезони" - за чувствителна кожа /умерено доволна съм, може да се желае и повече/, на "Талодерма" - зачувствителна кожа, от серията "Цветуща кожа" /умерено доволна, може и повече/, на "Христина" - с екстракт от хмел /много съм доволна/. Но най-добре лицето ми се почиства чрез измиване - ползвам Колд крем гел на Авен. Другото /мляко, тоник/ е способ на "отряда за бързо реагиране", поне за мен. За очи и устни ползвам двуфазния препарат на Л`Ореал /течността е синя, в два цвята/ - много съм доволна, но не мога да кажа същото за тоалетното мляко. Понеже обаче принципно съм доволна от продуктите на Л`Ореал, мога да предположа, че просто не съм "улучила" "моето" тоалетно мляко от тази марка.

# 14
  • Мнения: 433
а може ли да попитам от къде си купуваш нещата на христина/?

Общи условия

Активация на акаунт