д-р Чалманов от Шейново

  • 849
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 688
Моля дайте мнения за раждане при д-р Чалманов в Шейново, колебая се дали да избера да раждам при него.

# 1
ako imasch izlischni 500 ewro,otiwaj.kazah wi mamceta ne se nabutwajte sami za nesto,koeto prirodata sama se e pogrishila.w schejnowo wsicki ste ti swarschat rabota,ako te e pisano da rodisch normalno i uspeschno.inace ste ti sreshat korema za po barzo i za powece pari

# 2
  • Мнения: 2 332
Впечатлението ми от него е непряко - като бях бременна с Йоана и се чудих към кой лекар да се ориентирам помня, че братовчедка на мъж ми го познаваше и ми предложи да говори с него. Резултата беше, че обяви ако не се лъжа 600лв. (2001г.) - не ми хареса първо сумата, и второ, че ги обявява по телефона, без да ме е видял дори... С една дума - поради 6-тото си чувство се отказах да раждам при него заради търгашеското му отношение.

# 3
  • Мнения: 6 164
Две познати са избрали него, но не знам колко точно им е искал.
И двте обаче имат доста добри финансови възможности. yes

# 4
  • Мнения: 7 640
отвратително презрително отношение кам пациентките, към частните му, не знам. Факт е, че въпреки уговорката, много често се появява едва, след като е приключило раждането.
А тарифи- европейски #Cussing out

# 5
  • София
  • Мнения: 688
ОК, благодаря. Без това се колебаех и не че въпросът е за парите, но явно и отношението му не е чак прекрасно, а това е важно.

# 6
  • Мнения: 1 531
Моля дайте мнения за раждане при д-р Чалманов в Шейново, колебая се дали да избера да раждам при него.

Преди няколко години /абе още матерната я нямаше на пазара/, моя близка попадна при него с кървене. След преглед с ултразвук, този лекар й е препоръчал витамини, които той в момента нямал, но ако иде на другия ден може да купи от него. Оказа се, че става дума за матерна. Момичето продължи да кърви и отиде в Майчин дом и там я приеха по спешност и й казаха, че има плацента превия. После лежа до края на бременността и роди със секцио.

Общи условия

Активация на акаунт