ОТ КОГА С КОЛАН ЗА БРЕМЕННИ?

  • 1 730
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте.Поразровихсе но така и неможах да разбера от кой месец на бременноста може да се слага колан за бременни.А имали полза от него,дали болките в кръста отшумяват?Благодаряви предварително за отговорите.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Изобщо не съм слагала такова чудо,не смятам че е необходим такъв колан Hug

# 2
  • Мнения: 7 640
и според мен е безсмислен

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз също не мисля, че е необходим. Не смятам да слагам.  Peace

# 4
  • Мнения: 81
Има панталон с много широк ластик, не е предназначен специално за бременни, но върши страхотна работа.

# 5
  • Мнения: 2 047
  Не съм носила такъв, но към 7 месец си купих панталон за бременни, който беше с такъв пришит колан и чувството беше страхотно.
  Така или иначе ще те боли кръста, ако такъв колан те облекчава, носи го.

# 6
  • Мнения: 7 474
Не съм ползвала, но и не ме е болял кръст. Предполагам, че нищо не пречи да пробваш. Peace

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Е как сте толкова "компетентни" след като НЕ сте го ползвали?!
 eli_vn , аз имам сериозни проблеми с кръста и от колана имаше голям ефект.Облекчава в голяма степен болките!сама прецени от кога.Сложи го и ако ти е комфортно с него го носи.Ако ти стяга корема(което е малко вероятно), или го сложи по-надолу, или не го носи.След разждането го обърнах наопаки(парчето което се слага на кръста го сложих на корема) и ми служеше да прибиране на корема.Моят го купих от магазина за бременни на Пиротска.Цената му беше около 15лв.Успех!
 

# 8
  • Мнения: 27 524
Няма нужда от носенето на подобно нещо.  Stop

# 9
  • София
  • Мнения: 3 052
Не съм носила такъв (дори не съм виждала), не ме е болял кръста, нищо че работих до последно, все в седнало положение - при всички е различно..а колан - ми то и по-пълничките може да си слагат, да им прибира корема, да е стегнат (майка ми си слага едни такива гащи, дето стягат корема и бедрата  Joy адски секси )

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
ми то и по-пълничките може да си слагат, да им прибира корема, да е стегнат (майка ми си слага едни такива гащи, дето стягат корема и бедрата  Joy адски секси )
LaughingАбре не колан-гащи! LaughingСтава въпрос за истински колан за бременни.Той придържа кръста кагато гръбнака се извие на зад от тежестта на корема.Предната част минава под корема.Като колана за дънки е, но е по-широк и еластичен.Не се закопчава с тока, ами се залепя  според големината на корема.Как бременна ще се стегне с колан-гащи #Crazy

# 11
  • Мнения: 4 362
Изобщо не съм слагала такова чудо,не смятам че е необходим такъв колан Hug

Също  Peace

# 12
  • Мнения: 1 866
Аз имам такъв колан но така и не го сложих, защото просто нямах оплаквания от кръста. Но има жени с проблеми в тая област и предполагам, че им помага. Аз само пробвах да го сложа и поне този, който имах аз поддържаше корема и може би така облекчава кръста. Единственият му недостатък беше, че моят модел покриваше корема и спарваше (аз раждах лятото). Според мен не може да се каже, че няма смисъл. Има доста голям смисъл, ако има болки в кръста.

# 13
  • Мнения: 601
  Предполагам ще има ефект и затова ще си взема за прибиране на корема след раждането.
  

# 14
  • Мнения: 1 866
 Предполагам ще има ефект и затова ще си взема за прибиране на корема след раждането.
  

Този за прибиране на корема няма нищо общо с колана за бременни.

Общи условия

Активация на акаунт