Искам си талийкатаааа!!

  • 613
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 400
Момичета, четох, четох, но не намерих отговор на моят въпрос.
Трябва да сваля някое килце, но само в областта на талията и ханша. Дайте някоя и друга идейка как да стане тоя номер. Целта ми е да си възвърна загубената през зимата (и след прием на противозачатъчни #Cussing out) талийка без товз да се отрази на горната част на "телцето" ми - тъкмо съм си добре там сега  Blush
Ще съм ви мноооого благодарна за всяка изпробвана рецепта  Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Прави упражнения за талията,без да пазиш диета за сваляне на килца.Има специални за това.Може да попиташ в някой фитнес клуб и ще те посъветват и ще ти покажат и после ще си ги правиш у вас.  newsm18

# 2
  • Мнения: 7 186
Във фитнеса има доста уреди точно за тази цел, ако ходиш 2- 3 пъти седмично и наблягаш на проблемните зони ще има ефект. Освен че ще се стегнеш ще намалиш и обиколките, което е идеално в твоя случай. Но се изисва постоянство, особено в началото.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 758
Въртене на обръч, само че трябва да е по-тежък, а не от детските пластмасови.

# 4
  • Мнения: 136
Въртене на обръч, само че трябва да е по-тежък, а не от детските пластмасови.
А имате ли представа от къде може да се намери въпросния по-тежък обръч?

# 5
  • Мнения: 2 584
а освен обръч нещо друго в домашни условия няма ли, и аз си искам талията Cry

# 6
  • Мнения: 27 524
Въртене на обръч, само че трябва да е по-тежък, а не от детските пластмасови.
А имате ли представа от къде може да се намери въпросния по-тежък обръч?

Вземи си детски и го напълни с цимент  Joy

Шегувам се,не знам и аз откъде,може би в някой спортен магазин.Или ако си намериш обикновен,сигурно има начин да си го "натежиш" някак  newsm78

# 7
  • Мнения: 7 640
според мен не е до теглото, а до упражнението, което се прави с обръча Wink

# 8
  • Мнения: 2 936
според мен не е до теглото, а до упражнението, което се прави с обръча Wink
И аз така мисля Peace

# 9
  • Мнения: 506
Има едни ластични колани, пробвала ли си с тях, като неопренови са, преди като ходих на таебо го слагах под дрехите си, в края на тренировката пот се лееше от там и имаше страхотен ефект върху талията. Смятам след края на бременността си отново да се завърна в залата и да я намеря тази пуста талия.  Party

# 10
  • Мнения: 5 103
Фитнес, добре съчетани упражнения.

# 11
  • Мнения: 1 400
Благодаря ви за идейките! Това със фитнеса и аз го мислех, но на тоя етап няма как да стане (поради липса на време), но виж - обръч мога да връткам с щерките!  Peace Освен това утре съм на "лов" за разни мазила за стройна фигурка  newsm56 иии... ще я видим тая работа  Thinking
Ще ви обадя какви са ефектите  Flutter

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Колкото и да въртиш обръч, колкото и упраженения да правиш, без ограничения не става. Забрави за тестени, мазни и най-вече сладки храни. Също и газираните напитки. Успех!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт