Коя ви е любимата марка за детски дрешки

  • 18 375
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Аз стигнах до извода , че на мен най ми е любима Н&М, за съжаление обаче доколкото знам не се продават в Бг Sad
Някой ако знае нещо за ишлемета някакви- айде споделете Hug че много са ми легнали на сърцето Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 639
Нямам инфо за подвъпроса ти .
А за темата , не гледам марката , а качеството  Wink

# 2
  • Мнения: 147
IKKS ми е любима марка. Пазарувала съм от Франция от намаления. Тук , в магазина им за детско ми се струват много завишени цените - яке за 140 лв трудно ще купя. Ще чакам разпродажбите.

# 3
  • Мнения: 4 418
Н&М,ОйЛиЛи,ГАП,ЗАРА ,Нанет също....... Grinning
Май са много...

# 4
  • Мнения: 147
Аз стигнах до извода , че на мен най ми е любима Н&М, за съжаление обаче доколкото знам не се продават в Бг Sad
Някой ако знае нещо за ишлемета някакви- айде споделете Hug че много са ми легнали на сърцето Heart Eyes

Ишлемета на H & M се продават навсякъде. С отрязан етикет са винаги, просто трябва да се научиш да ги познаваш. Аз също ги харесвам  - евтини ни са и са качествени - което е перфектната комбинация Sunglasses

# 5
  • Мнения: 3 042
Нямам инфо за подвъпроса ти .
А за темата , не гледам марката , а качеството  Wink

 newsm10

# 6
  • Мнения: 10 758
Нямам любима марка.Ако ми хареса нещо го взимам.

# 7
  • Мнения: 607
Нямам любима марка.Ако ми хареса нещо го взимам.
И аз съм така.

# 8
  • Мнения: 7 474
Нямам любима марка и честно казано никога не гледам какво пише на етикета. Като ми хареса нещо го взимам и това е! Peace

# 9
  • Русе
  • Мнения: 856
WENICE и PULEDRO

# 10
  • Мнения: 135
Нямам любима марка.Ако ми хареса нещо го взимам.
И аз съм така.
и аз така

# 11
  • Мнения: 660
IKKS ми е любима марка.


 Peace Трудно намирам обаче от тях !!! Засега само от " Хубавото гардже " на Раковска съм купувала .

# 12
  • Мнения: 5 370
Уайкики-имаме техни буйки и няколко дънкови работки. ГАП, ПРЕМАМА, ЧИКО.....от всичко си имаме по нещичко.
Наистина си заслужават паричките-елсплоатация много яка, изхабяване-бавно.
Но най-голям плюс давам на едно гащеризонче на БОНДИ-купено е в края на миналото лято, отговаря на ръст 62, а още....му става?!?!?! Евала на материята-нямам думи.

# 13
  • Мнения: 522
Най-често купувам"bg baby".Имат хубави моделчета,качествени са и...български.А за долни дрешки съм доволна от бодитата на''Haser baby'' и''Topolino''.

# 14
  • Мнения: 1 756
H&M  СА ми любими и по голямата 4аст са ни от тази марка, но харесам ли нещо купувам независимо от марката а от цената ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт