Препоръчайте ми хирург-гинеколог от Пловдив

  • 3 271
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте! Наскоро ми откриха Kystadenoma на яйчника / 9см/ и се налага хирургична интервенция. Изписаха ми "Азатрил" и "Профенид", но не подействаха. Слава богу тумор-маркера не показа наличие на злокачествени клетки, но ми предстои операция и трябва да взема решение при кой лекар и в коя болница. Аз съм от Пловдив и предпочитам хирург-гинеколога да е от Пловдив. Благодаря предварително на всички, които ми съдействат с някаква информация.

# 1
  • Мнения: 1 873
Най - добрите специалисти в тази област са във ВМИ .

# 2
Най - добрите специалисти в тази област са във ВМИ .
Да и на мен така ми казаха, че само там могат да се справят, но ми трябват конкретни имена. Все пак кой точно основно от ВМИ се занимава с такъв тип операции. А аз ще се опитам да се свържа по някакъв начин с него. Иначе ми препоръчват специалисти от София. И започвам да се замислям по въпроса...

# 3
  • Мнения: 384
Криси,всички лекари от ВМИ правят тези операции.Изреждам имена-Милчев,Делев ,Пехливанов,Амамлиев,Паскалева,Канатова,Велчев и т.н.

# 4
krisi az rodix seksio pri dr.Stavrev.mnogo sam dovolna ot nego .predpolagam 4e i ti ste ostane6 dovolna tova  e  tel.641048 v kabineta mu

# 5
krisi az rodix seksio pri dr.Stavrev.mnogo sam dovolna ot nego .predpolagam 4e i ti ste ostane6 dovolna tova  e  tel.641048 v kabineta mu
Знам ходя при него откакто имам проблем. Много добър човек и диагностик. Той фигурира в моя "бял списък" за града. В момента той ми е гинеколог, но при мен нещата се оказват много объркани. Все пак исках да чуя и други мнения. Проучвам и възможността и за лапароскопия/ В другите страни такава операция се прави на 95% със лапароскопия/. Не е някаква прищявка, а преди години за малко да ме "изпуснат" след същата операция и развитието на перитонит. И се изненадвам, че безхаберния доктор е в "белия списък на града"!!! По отношение на д-р Ставрев- миналия ден бях при него и той единствен ми каза, без грам професионална завист/ а в тяхните среди я има в изобилие/, беше честен с мен/което аз много ценя/, че единствения в България който може да се справи по този начин с лапароскопия е проф. Горчев- ректор на плевенския мед. университет. В момента се опитвам да се свържа с него. Надявам се да имам късмет. Стискайте палци.

# 6
  • Мнения: 959
Аз за такъв проблем предпочитам да отида в София.Успех ти желая.

Общи условия

Активация на акаунт