Leap Pad Learning System

  • 2 056
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 183
Купихте ли на децата си такова 4удо? Как е? Заслужава ли си парите? Интересно ли им е? Да вземем ли? Има до 36 месеца, от 3 до 5 години и от 4 до 8 години. Кое бихте ми препоръ4али? Мисля си за 4-8, ама може би 3-5 е по-подходящо... другото пък е до 8, т.е. по-дълго ще ни "служи", ако не го повредим ...
Гледам 4е после се продават само допълнителни книжки за тях или нещо подобно. Сменят се, така ли?
Моля за мнения и съвети.

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
а на какво учи това чудо? песнички, цифри, друго? zащото при нас не съм виждала... newsm78

# 2
  • Мнения: 7 837
Купих още миналата година LeapFrog 6-36 мес.



15 мин. занимавка досега е рекорда  Laughing Малък е още и трудно му удържам вниманието.
Иначе има музика, звуци, думички. Надявам се по-нататък да му е по-интересно  Grinning

# 3
  • Мнения: 3 880
а на какво учи това чудо? песнички, цифри, друго? zащото при нас не съм виждала... newsm78
Тук има описание
http://www.mycarrera.de/myLeapFrog/index.htm?http://www.mycarrer … 001_1.htm#anker_1

Ние нямаме, може би след година_две....

# 4
  • Мнения: 4 390
Много са забавни, но са за по-големи деца, според мен от 4 г. нагоре, за да разбират какво правят.
Дъщеря ми ползваше нашата като играчка. И я счупи бързо.

Книжките се сменят, да. На всеки вид player, съответстват определен вид книжки.

# 5
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
раzбрах, ще потърся да видя на "живо" zа какво иде реч.....

# 6
  • Мнения: 5 183
Интересно е. Томи като се залепи за това нещо в някой магазин за игра4ки, може да си откара 4ас там, но дали ще е същото, ако си го има у дома?  newsm78 Съмнявам се.

# 7
  • Мнения: 1 581
Купихме за Коледа. Виктор беше на 2,5 г., но му купихме 3-5, другото ми се стори бебешко за него  Wink  Книжките са с упражнения за откриване на формички, цветове, предмети, за буквите и цифрите, кое какви звуци издава, разни елементарни игрички и едната книжка е с мечо пух съвсем елементарно разказче с разни игрички. На Виктор му е много забавно, започна да повтаря думички, аз в повечето случаи му превеждам какво се иска от него, но вече взе да се ориентира  Laughing  Според мене е полезно и за учене на английски в случай като нашия - където вкъщи говорим само на бълг. (е, нямам особени очаквания, но отделни думички пак е ок). Има и разни песнички и музикални игрички. На Виктор му е много забавно и понякога дълго се занимава.
Това от 3-5 е само с магнитен химикал (или както се казва) и само се натискат отделни неща, а на по-голямото има и такива с молив, да се пишат буквите и цифрите, ако вече сте на такава вълна де.
Книжките се сменят, но книжките от 3-5 не може да се сложат на 4-8, различен формат са. Разгледай книжките и така прецени за каква възраст да купиш.
Ей това имаме ние и книжките са легнали:


Иначе според мене си струва парите, или поне парите, които ние дадохме - към £30 за нещото и 3 книжки.

# 8
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Купих още миналата година LeapFrog 6-36 мес.



15 мин. занимавка досега е рекорда  Laughing Малък е още и трудно му удържам вниманието.
Иначе има музика, звуци, думички. Надявам се по-нататък да му е по-интересно  Grinning

абсолютно същото имаме и ние, но за сега само на мен ми е интересно hahaha
много са хубави, но първо го пробвай в магазина дали ще се занимава с него. иначе като нащо ще си стои в шкафа Laughing

# 9
  • Мнения: 7 837
Пробването не е гаранция. Майка, и Сами се лепна за него в магазина и аз реших, че ще му е интересно, но...  Laughing
Томи все пак е по-голям и за неговата възраст определено ще си е занимавка  Grinning

# 10
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
На мен ми се струва ужасно интересно и полезно, но като гледам децата, които го имат, колко си играят с него  newsm78 Като всяка играчка, в началото е супер интересно. И аз се колебая да купя ли или не  Thinking

# 11
  • Мнения: 4 629
И ние имаме като това, което Кейси е показала. За сега не му е особено интересно на сина ми. На по-големи деца (4-5 годишни) съм виждала, че много им допада.

# 12
  • Мнения: 7 091
Купих още миналата година LeapFrog 6-36 мес.



15 мин. занимавка досега е рекорда  Laughing Малък е още и трудно му удържам вниманието.
Иначе има музика, звуци, думички. Надявам се по-нататък да му е по-интересно  Grinning


На нас ни го подариха това като беше на година и половина, отначало имаше интерес да го " разглоби", но после като стана на 2-2.5 купихме и още книжки и много се занимаваше. Буквички, цифрички, песнички и т.н. И сега като се сети го взема, ама вече се застоява над работите за по-големи Wink

# 13
  • Мнения: 1 613
И ние имаме този, който Кейси е показала.
Голямо забавление пада с него. Постоянно натиска разните му там животни и ги имитира. Може цял ден само с него да си играе.
Съжалявам, че не й го бяхме купили по-рано.
За сега сме все още на 1-во ниво - само звуци и музика. На другите нива, не ги изчаква да се изкажат и се нерви  ooooh!
Според мен си заслужава!!!  Peace

# 14
  • Мнения: 5 183
Благодаря ви за мненията. Явно ще купуваме. По Коледа отложихме, други неща харесахме. Сега 4уденката ми е дали 3-5 год. или 4-8 ...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт