нещо което открих

  • 2 830
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
   "Просто и ефикасно средство за премахване на космите на краката е камъкът от пемза. Окосмените части се сапунисват, внимателно и продължително се трият с пемзата, след което се измиват и намазват с крем. Ако това третиране се прави два пъти седмично, с течение на времето космите опадват и престават да растат. Резултатът настъпва по- бързо, ако вместо да се сапунисват, окосмените части се намажат с 6% кислородна вода и след това се трият с пемза."
това го копирах от съветите на Маги.

хареса ми,но първо незнам дали ще има ефект и второ се страхувам от пемзата да не ми се разрани кожата.
кажете си и вие мнението моля ви Hug

# 1
  • Мнения: 5 790
Нещо садо-мазо ми звучи тази работа. Не бих опитала, щото и на мен като теб ми се струва, че е много вероятно да си съдера кожата само.

# 2
  • Мнения: 5 313
Нямам смелост да пробвам. Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 9 395
Не знам за космите, но със сигурност се сваля кожа. Crazy
Казвам го от опита на моите глупави тинейджърски години. Wink

# 4
  • Мнения: 1 107
И аз съм го чувала това, но не смея да си го приложа...

# 5
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Айде някой, ако се престраши, да сподели после тук как е било. Mr. Green

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Не знам за космите, но със сигурност се сваля кожа. Crazy
Казвам го от опита на моите глупави тинейджърски години. Wink
И аз мога да потвърдя, въпреки че на краката не съм се жулила с пемза а на лицето по съвет на добра приятелка, която ми сподели ефикасен метод за премахване на черни точки. Е, не искам да ви казвам че после ходих като ветеран от войната, с ожулен нос, бузи и чело повече от месец.
Пемзата само за крака, за нищо друго  Naughty

# 7
# 8
  • Мнения: 183
газова горелка !
гарантирано няма да пораснат
всяко коледно прасенце ще го потвърди

# 9
  • Мнения: 379
газова горелка !
гарантирано няма да пораснат
всяко коледно прасенце ще го потвърди

 smile3532

# 10
  • Мнения: 3 447
Пробвала съм го в тийнейджърски години, когато нямаше още епилатори... ооооооххххх ooooh! Само ожулването е гарантирано Cry
Но мога да споделя метод за махане с конец, ако нямате епилатор подръка, а не искате да се бръснете Hug

# 11
  • Мнения: 521
Но мога да споделя метод за махане с конец, ако нямате епилатор подръка, а не искате да се бръснете Hug
сподели моля те Flutter

# 12
  • Мнения: 46 436
Пробвала съм го в тийнейджърски години, когато нямаше още епилатори... ооооооххххх ooooh! Само ожулването е гарантирано Cry
...

И аз тогава го пробвах  Joy при мен нямаше никакъв резултат  Naughty

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Това за пемзата са глупости, моля ви се.Години наред така си ексфолирах краката, за да ми е нежна кожата и да не врастват косъмчетата.Е, не съм си свалила нищо, повярвайте.Вие сте жулили много зверски явно #CrazyТърка се лееекичко, нежно - няма проблеми.Кожата става много хубава след това.Но да са ми опадали космите от това -  smile3532

# 14
  • Мнения: 2 332
И аз мога да потвърдя, въпреки че на краката не съм се жулила с пемза а на лицето по съвет на добра приятелка, която ми сподели ефикасен метод за премахване на черни точки. Е, не искам да ви казвам че после ходих като ветеран от войната, с ожулен нос, бузи и чело повече от месец.
Да, ама и черни точки нямаше, нали?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт