Цитросепт или Биоцитрин?

  • 2 405
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте!Имам няколко въпросчета:каква е разликата м/у Цитросепт и Биоцитрин (в качеството имам предвид)?Тук четох,че много мами са ги ползвали като имуностимулатор и са доволни.Някой ползвал ли ги е като допълнително средство за лечение на гъбички?И изобщо-Цитросепта отговаря ли на качеството на Биоцитрина?Благодаря предварително!

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Биоцитрин още не съм ползвала, но намирам много голяма разлика между Цитросепт и Цитро (немския вариант) в полза на Цитросепт.

# 2
  • Мнения: 1 113
Ползвала съм и двете. Не забелязах да има разлика.

# 3
Значи разликата е това,че едното е българско (Биоцитрин),а Цитросепт е вносно,така ли?Просто ме интересува дали като качество са едни и същи или си заслужава да се дадат повече пари,но наистина да има ефект...Мерси все пак Simple Smile

# 4
  • Мнения: 68
Пила съм ги и двете - първо започнах с Цитросеп, но тъй като е много по-скъп от Биоцитрина, продължих с второто. Пих го точно заради лечение на гъбички. Сравнявала съм съставките - няма разлика - разликата е в производителя - единият е чужд, другият - български.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пила съм ги и двете - първо започнах с Цитросеп, но тъй като е много по-скъп от Биоцитрина, продължих с второто. Пих го точно заради лечение на гъбички. Сравнявала съм съставките - няма разлика - разликата е в производителя - единият е чужд, другият - български.
И Цитро е със същия състав, но вкуса е съвсем различен. Явно има разлика в концентрацията.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
ОФФ:А помага ли наистина при лечение на гъбички?

# 7
  • във фурната
  • Мнения: 596
Като се има предвид,че в БГ всичко се прави,, едно къмто гьотере" и няма никакъв контрол на хр.добавки от страна на Агенцията по лекарствата,гласувам доверие на Цитросепт! Simple Smile

# 8
Аз точно за това го искам-за допълнително лечение в борбата с гъбичките!И за повишаване на имунитета,разбира се.Та помага ли наистина за гъбички?

Общи условия

Активация на акаунт