Мастната клетка си отмъщава, има “памет”

  • 1 002
  • 8
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Този материал е много интересен и мисля полезен за всички, които решават да правят диети:
http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=76734&cid=60&eid=678
Някой знае ли такава диета, с която можем да измамим паметта на клетката? Thinking

# 1
  • Мнения: 5 370
Лиле, аз отдавна го бях споменала това в една тема-каза ми го моята кинезитерапевтка, която работи в Студио ЛИНА. Според нея диетите на база лишаване от даден продукт са аболютно погрешни по тази причина.
Тя беше умерен привърженик на разделното, ама е на, че и там имало проблеми.
Апропо, аз никога не съм можела и не съм пазила диети-при мене проблемът е на психическо ниво, гладът ме кара да побеснявам в буквалния смисъл.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Е, а аз се чудех къде съм го чела това, понеже ми е познато, май тук ще да е било. Аз също не пазя диети, но пък имам нужда да сваля килограмки. Та се чудех, как можем да я излъжем тази "памет" и защо някои свалят и възстановяват бързо, а други като мен - не.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 8 925
....гладът ме кара да побеснявам в буквалния смисъл.
Аз пък обратното....като побеснея и плюскам Crazy

# 4
  • Мнения: 249
Това го споменаха в"Огледала",също че може да излъжеш тези клетки като достигнеш някакво тегло и го задържиш за 3 месеца/нещо като пренастройване/ newsm78

# 5
  • Мнения: 663

Някой знае ли такава диета, с която можем да измамим паметта на клетката? Thinking
То си го пише в статията - всяка седмица, нов хранителен режим. Joy

# 6
всъщност аз не мога да намеря посочената статия. Тя от 10.04 ли е? В архива се отварят броевете до 11.04 като най-стар. Интересно ми е да приочета какво точно е пишело в статията. Някой може ли да помогне или на кратко да преразкаже?

# 7
  • Мнения: 1 393
И аз не мога да намеря статията,а ми е интересно да я видя  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 047
  Да, това от Огледала и на мен ми направи впечатление - значи ако искаш да излъжеш паметта, трябва да задържиш едни килограми три месеца и повече.

  Според мен също килограмите, трупани дълго (бременност и след раждане) трябва да се лъжат по-дълго от три месеца.

Общи условия

Активация на акаунт