Baby Max количка - търся мнение

  • 3 779
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 729
Много моля, ако някой може да ми каже нещо повече за тази количка
Baby Max, модела е helena. Харесах я вчера и много се чудя дали да я взема, защото е на достъпна цена.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 8 925
В нашата махала има две майки с такава количка. Доволни са. Аз със скромния си опит да кажа, че не е прекалено голяма (широка), дръжката се върти и мисля, че спокойно ще се ползва и за лятна, защото не е много тежка.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Най-некачествените колички на нашия пазар са Бейби Макс, но никого не ангажирам с мнението си  Grinning

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 14:46 от doniboni

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 992
Налагало ми се е да бутам такава на моя приятелка - никога не бих си я взела това си е мъчение.  Избери си нещо макар и малко по-скъпо или даже по-хубава но втора ръка, но не ти препоръчвам това дърво.
Това си е мое мнение, и не ангажирам никого с него!

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А сега да допълня, че одеве бързах...

Моя позната майка, с която сме всеки ден с малките навън има такава марка количка, багажника се счупи, материята избеля, дръжката едвам се държи да не се счупи от натиска, когато качва бордюрите, конструкцията скърца като за световно  #Crazy/много дразнещо/

Абе с 1 дума...ужас

# 5
  • Варна
  • Мнения: 80
АЗ взех такава количка и да ти кажа честно  съм доволна. Здрава е не се счупи, в началото е като дърво но след 1-2 излизания се разработва и е много подвижна.Моята е с люлеещ кош и  Крис спеше в нея до 4 месец. Вечер като заплаче само люшкам коша и той заспива отново. Лошото е че към 7-8 месец стана неудобна, защото си е за новородени и сега си търся лятна.... 

# 6
  • Мнения: 337
 и ние сме с такава количка, за парите си е отлична. Освен че коша се люшка, може да се сваля и има дръжки и става на кошница а ние го ползваме за сега и за столче в колата. Коша за покупки е много голям, има 4 точков колан и допълнително дюшече с вградена възглавничка за главата на бебо. Дръжката се превърта и в двете посоки и детето ти няма да е срещу вятъра или слънцето. Едните гуми са въртящи се и двойни, има си спирачки. Само ако беше малко по-лека щеше да е добре. Между другото когато я купувах видях че и на чиполино също избеляват материите. Тези на бейби Мах се водят комбинирани и си имат покривало, след това могат да се ползват за летни. Ние я взехме от Илиянци за 124 лева и със супер готин десен в синьо и зелено Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 3 644
На племенника количката беше на тази фирма- издържа 2 бебета и ако не беше чужда /не на снаха ми/ и аз щях да я ползвам
Затова си взех от тази марка- моята е Лео-цвят зелено и синьо:
http://www.family-bg.com/catalog/prX_820.htm
Много ми е удобна- вече 7 месеца пълноценно се използва и не съм имала проблеми- лесно се сгъва, повдига в седнало положение, и най-вече е лека- не като някои по-скъпички които не можеш да буташ като я напълниш - с багаж или само с бебето
А и не е мн. голяма- влиза в всеки асансьор...
Чесно казано в квалтала има мн. такива като тази която искаш- и мамите са доволни
Успех с избори- и ако някой не е доволен или му се е счупила количката не значи че и при теб ще е така- а и скъпите се чупят Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 729
Благодаря ви за досегашните отговори на всички.
Тази количка /модел Хелена/, не е с люлеещ се кош, но аз видях и такава. На Илиенци ги гледахме, в склада на Мони.
Аз още се чудя newsm78, дано везните се наклонят в някоя посока и взема решение.

# 9
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
В складовете на фирма Мони не продават колички на Чиполино. Може да има съвпадение на имената на двете марки. Иначе от 2 години продавам колички Беби Макс и да ти кажа до сега рекламации нямаме.Дървенки са на вид но са издръжливи и най важното с ниска цена. Тези с люлеещият се кош са по тежички и са малко по обемни но пък кошът им се сваля. Хелена или Лео е доста добър вариант.
Дано не излезе като реклама сега newsm78 Embarassed

# 10
  • Мнения: 729
Права си, нещо съм се объркала по обясненията на друга мама. Склада е на Макском и там ги гледах тези на Бейби Макс и Чиполино имаше. Hug

# 11
  • Мнения: 639
Първото си дете отгледах с такава количка.Още е здрава и не са и избеляли цветовете.Тогава струваще 200лв.Освен,че е по-тежка,с нищо не отстъпва на другото дърво Маг Енгланд.С повече екстри е,като се обърне дръжката се кара лесно,но сегашните модели наистина изглеждат зле.

# 12
  • Мнения: 493
imah kolichka BabyMax izdyrja 2 meseca , taka che ako imash wazmojnost zimi si neshto malko po skapichko no kachesweno
Wqrno adski leka beshe i desena beshe supper, no........... 2 meseca i to noworodeno bebence beshe sina mi tokaz, da kajesh o golqmo dete da teji
  Naughty

# 13
  • Мнения: 143
Една приятелка има количка Baby Max но е много тежка иначе е удобна ,моя син го возя вече 2лета вьв Bertoni модел Pikadili а сега новите от този модел са подсилени и са на сьщата цена и сьм много доволна.

# 14
  • Мнения: 193
да ти кажа доста време ползвах"baby max"  при това втора употреба. супер доволна бях! и масичката отпред беше много удобна за хранене, и това, че и зиме , и лете ми свърши супер работа, защото като се сложи полегнала е супер закътанко за детенце- хладно някак лятото и топло зимата.

Общи условия

Активация на акаунт