Какво се промени за вас след като се роди бебенцето?

  • 2 022
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Здравейте. Иска ми се да ми отговорите на въпроса: Какво се промени за вас след като се роди бебенцето? Какво почувствахте когато родихте..?? Изпитвахте ли мързел да се грижите за детето си? (това не значи,че ако ви мързи няма да се грижите за него де) Simple Smile) Споделете всичко, което сметнете за добре...за вашето дете.. Аз съм бъдеща мама.. днес влязах в 4-ти месец..Simple Smile и снощи си казвах.."Толкова много искам дете..но аз често забравях да сложа храна на морското си свинче..да му сложа вода.......( мъжа ми му даваше) каква ли майка ще бъда... Пишете ми.

# 1
  • Мнения: 601
  В деветия месец съм и всичко се промени тотално за мен още от сега-мисленето ми,мястото където живея...дори ако щеш и форума сега в,който пиша

# 2
  • Мнения: 5 391
Животът ми се промени тотално...никога не съм била по-щастлива.Раждането е най-хубавият момент, за който не минава и ден, в който да не мисля.

# 3
  • Мнения: 14 133
Всичко започва да се върти около малкото човече.Спомням си, че като се роди акушерката ме попита дали ми харесва.Ами, да- беше най-красивият бебок на света.След това, понеже  в родилният беше в съседната стая непрекъснато надничах презд прозореца да гледам какво прави.Не ме мързи да се грижа за него.Гледам да му отдам всяка свободна минута.Достатъчно ми е съвестно, че много малък го оставих на грежите на майка ми, защото трябваше да да се върна на работа.

# 4
  • Мнения: 919
Да, животът ми се промени! И този на таткото Mr. Green
Аз съвсем не съм от най-работливите Blush и честичко ме домързява, но уникалното нещо, което рабрах за себе си е, че заради Вероника правя всичко, независимо колко ме мързи. И нощем не ми се ставше, но ставах. Сутрин много ми се спи, но ставам, защото малкото иска папо. И не съжалявам. Няма по-хубаво нещо. Наистина си готова на ВСИЧКО за най-малкия член на семсйството. А ако има кой да ти помага, животът става по-лесен и по-весел с бебето. Където и да отида мисълта ми е с нея.
Абе много хубаво е да имаш бебе Hug Hug Hug

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Абсолютно всичко се промени!

# 6
  • Мнения: 4 406
Да, животът ми се промени!
Аз съвсем не съм от най-работливите Blush и честичко ме домързява, но уникалното нещо, което рабрах за себе си е, че заради Вероника правя всичко, независимо колко ме мързи. И нощем не ми се ставше, но ставах. Сутрин много ми се спи, но ставам, защото малкото иска папо. И не съжалявам.
Абе много хубаво е да имаш бебе Hug Hug Hug

все едно мене описваш!

# 7
  • Мнения: 270
общо взето след като се роди бебечо, можеш да питаш не дали нещо се промени, а дали изобщо е останало нещо от предишния ти живот!:) няма нещо, което да те домързи да направиш за запетайката, която си родила! ти си още много в началото, а вече имаш мисли в тази насока.....това какво ти говори? хи хи
най-прекрасното нещо на света е да се грижиш за детето си! Hug докато бях бременна все си мислех, че няма да ми се стои вкъщи, да сменям постоянно памперси ooooh!, да бъркам млека и т.н. Crazy, но се оказва, че това е смисълът на живота ти! даже сега като го оставиме на баба ме и дядо му, уж да си отпочинем малко (защото неминуемо всеки има нужда от малко презареждане Crazy) направо чакам с нетърпение да се върнеме, за да си го гушна!!!!
изобщо не се притеснявай каква майка ще си, защото така или иначе няма да разбереш дали си добра или не в близките 20-25 години!

леко бременеене и много успехи! Peace

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
станах много по-отговорна; започнах да спя много по-малко, затова чето съм ей така Crazy Crazy Crazy, но пък и всеки ден, само като го видя Макси, забравям и за недоспиване, и за всичко...
е, на моменти ми избиват чивиите, но това са все неща в рамките на нормалното Peace Peace

тъй като се замисля, май от предишния ми живот нищо не е останало, но и не съжалявам
 

# 9
  • Мнения: 46 430
Всичко, но основното е, че станах по-страхлива  Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
Промени ми се абсолютно всичко - ежедневието, чувствата, целите в живота, интересите....
Случвало ми се е нощем много да ми се спи, но като го чуя да плаче жално от глад, забравям, че ми се спи, или че ме мързи да стана - някак на автопилот ставах и го хранех. Абсолютно всичко бих направила за детето си, така че мързелът отпада като опция тук.
Много съм щастлива, че си родих детенце и ако се върне времето, пак бих го направила.

# 11
  • Мнения: 163
ВСИЧКО просто живота ти се обръща на 180 градуса

# 12
  • Мнения: 64
Целият ми живот се промени. Първо мислиш за детето си, след това за себе си, ако изобщо имаш време да мислиш. Да родиш дете е най-прекрасното нещо на света, но и може би най-отговорното. Имаш много по-малко време за себе си и за партньора в живота ти. Лишаваш се от много неща, но като го видиш как ти се радва и усмихва, си казваш, че всичко това си е струвало. 

# 13
  • Мнения: 5 103
На този въпрос ще ти отговоря след 10 дена Hug

# 14
  • Мнения: 388
Всичко се промени,но към по-добро.Човечето ти усмисля живота и всичко,което правиш за него е едно голямо удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт