някой ползвал ли е чай Блевит за разхлабване?

  • 6 474
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
мамита,
някой давал ли е чайче Блевит на бебето си за разхлабване...

вчера взех и като го разтворя във водичка остават едни парцали вътре...чудя се дали си е така от чая или нещо е развален  newsm78

и да ви питам има ли ефект, че възлагам големи надежди на него

# 1
  • Мнения: 161
Нямам спомен да са ставали парцали. Много добре му действаше на Вики. Идея нямам от какво да се получили. Дано се включи някое майче да каже, че ми стана интересно

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз давам отвреме-навреме от този чай, но никакви парцали не стават вътре;
при дребоса определено действа

# 3
  • Мнения: 2 028
ама ей сега седя и го гледам тъпия чай и вътре плуват разни малки парцаленца и е една мътна течност  Sick

# 4
  • Мнения: 161
определено не е бил мътен, незнам.Купи друг ако имаш възможност и виж дали ще стане така.Ако не мисля че и на хип имаха такива чайчета

# 5
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не го давай на бебчо тогава, явно ,че нещо не е както трябва с този чай; кога си го купила и има ли възможност да го върнеш?

# 6
  • Мнения: 161
не го давай на бебчо тогава, явно ,че нещо не е както трябва с този чай; кога си го купила и има ли възможност да го върнеш?
Не мисля , че ще го приема разпечатан. При нас в Штъркел е много гадно. Ведниж свеки беше объркала млякото и не искаха да го сменят , защото храни и памперси не взимали. Ох, сори за офф-а

# 7
  • Мнения: 2 028
ми вчера го купих, пазя си касовата бележка, ама едва ли ще ми го върнат или сменят, защото си е в срок на годност...а да купувам дрг ще ми е малко скъпичко, 8.80 го взех, уф, че съм карък

няма да го давам, той и без това май не го харесва, не изпи повече от 10 гр

# 8
  • Мнения: 161
Дай му сливи , на Вики добре му действаха и крушите.

# 9
  • Мнения: 254
Да давала съм - изключително ефикасен, освен бебетата го харесват.
Не помня да е ставал на парцали, но естествено не е кристално бистър.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Давах много редовно чай Блевит, но нямаше мътилка и парцали.. Можеш да пробвах сокче от круша или намачкан плод вместо чай...А в случая с чая - сигурно е замърсен или с изтекъв срок и пренабити дати... Не го давай по- добре..

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Когато Анито имаше проблеми като бебе, само този чай ни помогна.Много бях доволна от него.  Но беше отдавна и не помня как е изглеждал - на парцали или не.

# 12
  • Мнения: 8 917
На Гери винаги е помагал още на същият ден. Той си е гранулиран, но като се разтвори във вода не мисля, че става на парцали Naughty

# 13
мамита,
някой давал ли е чайче Блевит на бебето си за разхлабване...

вчера взех и като го разтворя във водичка остават едни парцали вътре...чудя се дали си е така от чая или нещо е развален  newsm78

и да ви питам има ли ефект, че възлагам големи надежди на него

това е, защото си го разтворила в по-студена вода. няма му нищо, давай го смело.

# 14
  • Мнения: 137
Аз съм доволна от този чай.Но никога не ми е бил на пацали. Hug
Ако искаш пробвай сок от круша,сини сливи или грозде.

Общи условия

Активация на акаунт