Нефролози във Варна, работещи с касата.

  • 2 636
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 180
Вследствие на двугодишното ми ходене по лекари по повод на пръв поглед гинекологични проблеми,се оказа че май-май проблема идва от бъбреците. При изследване на урина се открива повишено отделяне на албумин или нещо такова.
Трябва да посетя нефролог,но от личната си лекарка разбрах,че повечето от кадърните имат частна практика и не работят с касата.
По памет ми цитира имена на лекари от Окръжна болница-проф. Върбанов и д-р Пантева.Чували ли сте ги? Мнение? А дали да не си отида направо на частно?
Чудя се по кой път да поема-омръзна ми да кисна по кабинетите и да не ми откриват причината за заболяването. #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 234
Да, аз лично съм ходила при Д-р Пантева, в Окръжна болница и съм много доволна от нея. Преди 4 години ми се наложи.

# 2
  • Мнения: 2 180
Да, аз лично съм ходила при Д-р Пантева, в Окръжна болница и съм много доволна от нея. Преди 4 години ми се наложи.
Благодаря ти! Аз междувременно разбрах,че и една колежка ходи при нея.Нямам кой знае какъв избор и без това-ще отида там и ще видим.Чух че не е шега работа пиелонефрита и трябва да си обърна внимание.

Общи условия

Активация на акаунт