На 1г.3м върви пеш по 2 часа

  • 1 336
  • 32
  •   1
Отговори
Здравейте,
започнах да се замислям добре ли е това,че на 1г.3м. върви по 2 часа вече десет дни.Една- две почивки на пейка и пак като мравки се движим.От време на време се сеща че мога да го взема ,протяга ръце но аз отказвам и той пак тръгва,но задължително със солета в ръка иначе и крачка не прави.Чудя се дали да не започна да излизам пак с количката...
При вас как е с разходките?

# 1
  • Мнения: 967
Mожеш само да се раваш, че малкото човече е толкова подвижно  Laughing Не виждам никакви поводи за притеснение. Пу-пу а не са в уруки!

# 2
  • Мнения: 313
Да ти завиди човек....радвай се, няма място за притеснение.

# 3
  • Мнения: 2 978
Mожеш само да се раваш, че малкото човече е толкова подвижно  Laughing Не виждам никакви поводи за притеснение. Пу-пу а не са в уруки!

Определено!!! Peace

Симона не искаше да стои в количката, обаче не искаше и да ходи..а да я нося.. Twisted Evil
Като Рамбо съм в ръцете, за кръста да не говорим Cry

Както се казва: Трай си Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 183
Браво на детенцето!!! Hug
Само да споделя за сравнение - на вашата възраст моето мом4енце още не можеше да върви. Проходи на 16 месеца.

# 5
  • Мнения: 8 917
Здравейте,
започнах да се замислям добре ли е това,че на 1г.3м. върви по 2 часа вече десет дни.Една- две почивки на пейка и пак като мравки се движим.От време на време се сеща че мога да го взема ,протяга ръце но аз отказвам и той пак тръгва,но задължително със солета в ръка иначе и крачка не прави.Чудя се дали да не започна да излизам пак с количката...
При вас как е с разходките?
smile3501 Браво! Аз не съм си правила експеримент с Гери колко време може да изкара, но и тя като си вървим не протяга ръчички да я взема Thinking. Но говоря все пак за 30-40 мин максимум.

# 6
  • Мнения: 5 299
Ауу, как ти завиждам Heart Eyes Викториа сега се у4и да ходи(тя си ходи де), но я е страх да се пусне сама, и направо ми стопява лагерите Confused Няма за какво да се притесняваШ, само се радвай Mr. Green.

# 7
  • Мнения: 1 489
Можеш само да се радваш.И ние от скоро сме пешеходци и си върви.Е не като вас по 2 часа,но по 1 час и не иска да я взимам,нито да я държа за ръка.

# 8
  • Мнения: 2 936
Ами и аз като излезна с Алекс е същото,обаче взимаме и количката,иначе докато стигнем парка....и после и прибирането ми е по-лесно,ако сме закъснели Simple Smile

# 9
  • Мнения: 953
Браво на детенце. Ние така ходехме мна малко по голяма възраст, но за да я приуча и купувах шоколад.

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ние излизаме в 10,30 и се прибираме в 13,30.Почти през цялото време си ходи.Понякога я гушкам,но по-скоро от глезотия,отколкото от умора.

# 11
  • Мнения: 695
радвай се да детенцето,че е такова енергично и изобщо не се притеснявай Wink

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Мисля, че няма за какво да се тревожиш.

Когато малката беше на годинка (проходи на 10 месеца) по принуда излизахме без количката. От начало преходите бяха кратки, но на вашата възраст също нямаше проблеми с дългото ходене. Честно казано много се радвах, че й харесва да ходи и не ми създава проблеми, защото се налагаше да излизаме и да ходим пеша.

# 13
  • Мнения: 522
 smile3501 smile3501 smile3501От това по-хубаво...

# 14
mislja, che trjabva da se radvash:) moeto momiche prohodi predi broeni dni i oshte e kato pijano cherveiche:))) nadjavam se i tja da hodi kato tvoeto detence:)) pozdravi

Общи условия

Активация на акаунт