Диета с въже?

  • 688
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 272
Преди години (много, много отдавна) ми бе попадала една диета, при която се скачаше на въже...
ето какво си спомням newsm78:
1. започваше се от 1 мин се увеличава с по1 мин всеки ден... така 30 дни.
2. май трябваше да вземеш задължителен студен душ след скачането;
3. ограничават се хляба и захар до минимум, никъв алкохол, газирано;
4. за резултата ми се върти нещо като 5 кг за 30 дни, ноо трайни.

Понеже имам нужда освен от диета и от стягане в домашан обстановка (няма време за фитнес пък и съм притеснена да се показвам там) при това без фитнес уреди (нямам място за никави джаджи) ще съм благодарна на някой, ако има повече спомени от мен Simple Smile

ПП. корекцията е заради вида на душа Simple Smile - от топъл на студен (благодарение на Ив)

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 16:01 от Desem

# 1
  • Мнения: 433
ами не знам за диета,но аз скачам на въже когато се сетя и повече от 5 мин много трудно издържам..объркам ли си дишането-край......

# 2
  • Мнения: 463
Само душа трябва да е студен.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
ами не знам за диета,но аз скачам на въже когато се сетя и повече от 5 мин много трудно издържам..объркам ли си дишането-край......

е то и аз тръдно стигах от първия път до максимума минути при това тогава бях с поне 10 кг по-лека, обикновенно почвах и так 3-4 дни докато получа мускулна тресна и после пак отначало но след 10тия ден вече се чустваш добре


Само душа трябва да е студен.

благодаря, ще коригирам спомените Simple Smile

# 4
  • Мнения: 35 891
глупава жена, в първия момент си помислих, че трябва да се яде въже  hahaha

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
глупава жена, в първия момент си помислих, че трябва да се яде въже  hahaha
И аз така.  Embarassed
Чела съм, че шотландките се "котирали" повече, ако имат тънки талии, защото това означавало, че няма да ядат много  hahaha(тоест, няма много да се харчи по тях). И девойките си измислили начин. Връзвали на талията конопено въже, ама стегнато. Така, като хапвали, имали мярка. Защото иначе въжето започвало да стяга доста неприятно и болезнено.
Ей на това му казвам "Диета с въже"!  Party

# 6
  • Мнения: 2 178
A aз съвсем сериозно си помислих,че ще се връзвате с въже,за да не ядете  Laughing
Представям си следната картинка:"Мъж, я ела ме вържи за да не ям днес и си ела към 17 часа да ме отвържеш,за да изкъпя детето.Междувременно му сипи една купичка там да се обслужи само милото през деня." Joy

# 7
  • Мнения: 1 183
A aз съвсем сериозно си помислих,че ще се връзвате с въже,за да не ядете  Laughing
Представям си следната картинка:"Мъж, я ела ме вържи за да не ям днес и си ела към 17 часа да ме отвържеш,за да изкъпя детето.Междувременно му сипи една купичка там да се обслужи само милото през деня." Joy
hahaha hahaha  hahaha
Разсмяхте ме момичета, днес направо беше кошмарен ден, благодаря че ми вдигнахте настроението

# 8
  • Мнения: 35 891
Връзвали на талията конопено въже, ама стегнато. Така, като хапвали, имали мярка. Защото иначе въжето започвало да стяга доста неприятно и болезнено.
Ей на това му казвам "Диета с въже"!  Party

това си е жив корсет, к'во въже  hahaha
шъ зема да го пробвам!

# 9
  • Мнения: 899
A aз съвсем сериозно си помислих,че ще се връзвате с въже,за да не ядете  Laughing
Представям си следната картинка:"Мъж, я ела ме вържи за да не ям днес и си ела към 17 часа да ме отвържеш,за да изкъпя детето.Междувременно му сипи една купичка там да се обслужи само милото през деня." Joy

О-о-о как се смях, ще ме изгонят от работа  Joy
А иначе и аз си помислих, че се яде въже... Embarassed
Последния път обаче, като скачах на въже, закачих полиелея и го смъкнах на земята, почти на главата си, така че: внимавайте да не се нараните!

# 10
  • Мнения: 2 178
Извинения към авторката на темата за леееката гавричка,но е забавно нали? Flutter

А сега сериозно-наистина би имало ефект скачането на въже.Все пак всяко физическо натоварване е важно и допринася за сваляне на килограми в съчетание с балансирано хранене.А доколко се задържат килограмите е супер индивидуално и зависи от организма,от начина на живот и поетата храна след спирането на тази физическа активност или намаляването и. Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 8 272
за защо няма гавра Simple Smile даже е станало много забавна темата:) аз небях чувала за тез финни шотландки Simple Smile

относно закачането на полюлеи аз си имам точно едно място в коридора, което съм го измерила, че е безопасно......  надявам се и по-малко да тропам на комшиите от долу, достатъно им е, че синът ми напоследтък се е влюбил в едни тенджери и с тях играе 

# 12
  • Мнения: 5 647
Звучи добре. Споделайте вече резултати, ако има.

Общи условия

Активация на акаунт