Столче за кола - чудя се какво точно да избера

  • 893
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 116
Мамчета и татковци здравейте Simple Smile

Моята дъщеричка стана на 9 месеца, 9 кг и сега е момента да минем към следващото столче за кола.

Харесах едни столчета, но те са два модела:
първият е от 0 до 18 кг, а вторият от 9 до 36 кг.

Чудя се сега към кой модел да се насоча, защото при вторият модел тя е в граничната долна стойност, дали ще е достатъчно безопасно за нея  newsm78

От друга страна тези столчета са доста скъпи и бих искала да взема модела който ще ни служи по-дълго време

http://www.concord.de/ - това е производителя, трябва да избирам между модели ultimax и trimax.

Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем ще съм благодарна ако ми даде съвет  Heart Eyes

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
само гледай столчето да не е по-скъпо от колата. Mr. Green

понеже нашето столче струваше повече от колата, решихме да сменим колата.

# 2
  • Мнения: 955
Ритка, здравей!  От опит мога да ти кажа, че в този момент е по-добре да се ориентираш към това което е от 9 кг.нагоре. Другото вече ви е малко. Нашите мъници вече надигат глави и трудно лежат в кошници.

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
trimax
ще си го ползвате по-дълго.

# 4
  • Мнения: 3 116
И аз съм за trimax, но то е точно от 9 кг, а Мая е почти 9 кг. Няма и възглавница за главичката да я придържа. Това ми е проблема, дали немците са осигурили безопасност с trimax за долните граници на столчето  Thinking

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
дали немците са осигурили безопасност с trimax за долните граници на столчето  Thinking

Би трябвало.
В противен случай  залагат на карта бизнесът си.

Те по принцип се презастраховат и си мисля, че са осигурили каквото трябва.
Все пак е добре ако можете да отидете с детето и да ги пробвате и двете.

# 6
  • Мнения: 3 116
Много благодаря за мненията  Hug

Разбира се че Мая ще ги пробва лично, да видим какво ще избере  Crazy

# 7
  • Мнения: 181
Ако имаш възможност да избираш, избери си такова, което после се разглобява на две части - след като порасне достатъчно, ще махнеш горната и ще слагаш детето само на долната и ще ползва колана на колата. Така наистина ще го използваш по-дълго.

Общи условия

Активация на акаунт