Пратих дъщеричката-звездичката на лагер и ми е мъчнооооо

  • 744
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Здравейте
Днес изпратихме дъщеря ни на лагер в Сандански от детската градина. Много ми е мъчно и едно такова свито ......
Няма за какво! Знам го много добре, ама ....
Обадих й се на обед да чуя пристигнали ли са, всичко ли е на ред и тя толкова бързаше по телефона, че направо щях да полудея.
Толкова го чакаше тоя лагер, такова нетърпение, нямам думи. И все си викам, абе няма ли да му стане мъчно на това дете, че няма да ни вижда пет дена и вчера най-накрая ми казва "Аз не искам да седя пет дена на лагера" - "А колко искаш да седиш" питам аз  и то "Ами поне 11 дена"  Знам, че даже трябва да се радвам, че е толкова самостоятелна, ама нещо не става.
Една приятелка все ми казваше преди години, когато моята не се отлепяше от полата ми и аз все й виках да ходи да играе с децата, че ще дойде време, дето аз ще искам да ми седи до полата, а тя не ....
Колко бързо растат тези наши малки "гъбки"

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
как добре те разбирам! нашите деца не се бяха отделяли от нас до миналото лято, когато мама се премести да живее извън софия и ги пратихме при нея за две седмици.
сега бяха пак при нея за пролетната ваканция и вечерта преди да ги вземем дребосъчка се пазареше с баща си по телефона: "ама тати, още не съм си обличала всичките фанелки, не можете да ме взимате утре!"
как ли ще се чувстваме, когато видим мъниците със собствен дом и програма, независеща от нас? тъжни, но горди, надявам се....

# 2
  • Мнения: 200
Така е мила, мая юнак - хем момче, дето казват, 4е нямат ребота пи родителите като пораснат, пък вече е самостоятелен атом (почти на 11г.) Преди време все повтарях: трябва да се научи да си правиш вечерята САМ, да се облича6 САМ, и тн... а сега ... стана така, че той ми е първа помощ за малката на 7м. Отиде на гости при баба си в Кюстендил за ваканцията... целият ми грфик се промени  Peace да са живи и здрави това ни чака Laughing Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 2 700
Безкрайно добре те разбирам. Ние нямаме роднини извън София и аз лично досега не съм се отделяла от дъщеря ми. През зимата от училище отидоха на еднодневна екскурзия и щях да се побркам от притеснение. Знам, че аз съм тази, която трябва да се промени, но сърце не ми дава да я пусна сама. Шапка ви свалям, че не постъпвате егоистично и й давате свобода.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
Дияна не се е отделяла за дълго време от нас, най-много един уикенд. Но си представям както ти е.
Предполагам, че малката ти щерка сега си играе и изобщо не мисли за мама и тати, добре е, и щурее Simple Smile

Преди време питах моя мъж "ако има лагер от градината, ще пратим ли Дияна?". Неговият отговор беше "Да".
Но си представям, че ако направят лагер и на нас също ще ни е мъчно.

# 5
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Мойта заминава за Сандански другата седмица - също от градината.
От сега ми е чоглаво, а как ще съм тогава не знам. В коя станция са и дали са добри условията?

# 6
  • Мнения: 134
Те са в бившата резиденция "Св. Врач"
Базата и условията наистина са превъзходни.  Дъщеря ми се чувства много добре /да чукам на дърво/
Сутринта отиваха на басейн и бяха много щастливи. Госпожата малко им се скарала вчера, че те са три момичета в стаята и до 22,00 ч. вечерта не заспивали, а само подскачали по леглото и си разменяли дрехи .... Представяте ли си какъв кеф  Joy
Аз правех същото по лагери едно време - току виж се върнала с подновен гардероб и после ще се налага да разменяме дрехи с другите родители  Laughing Laughing Laughing
Но ... ми е мъчно и се замислям, че наистина тя се е превърнала в целия ми свят!!!
Вчера мъжа ми нощна смяна, детето на лагер и като се прибирам от работа едно тихо, едно пусто в нас! Ужас!
Ударих една водка почти на екс и си легнах  Embarassed
Но довечера пък ще отидем на кино... не сме ходили от половин година сигурно, а за утре имаме уговорка за боулинг - така че и ние май ще поживеем  bowuu
И все пак - да идва тоя петък!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 39 718
Ех, иска ми се и в нашата градина да направят лагер за хлапетата. Бих пуснала Дияна, с малко свито сърце, но да е на чист въздух.
Организираха им две ски у-ща. Сутрин я водим в градината, следобяд я прибираме. Дияна беше много доволна. Друго си е спорт на чист въздух.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
В нашата градина тази година организират летен лагер в Приморско. И сега съм в едни съмнения - да я пускам или не... За 10 дни е лагера, не ми е притеснено за това, че ще и стане мъчно, по-скоро как ще се оправя - чисти, мръсни дрехи, измити, неизмити...такива ми ти работи...

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
Мира най-вероятно ще има кой да помага на хлапетата за дрехите.
Аз за 2рото ски у-ще на Дияна бях притеснена. На 1вото с тях беше тяхната учителка, на 2рото не отиде и не знаех дребните как ще се оправят с дрехи, храна и т.н. Но са се оправяли Simple Smile
Мачр пък каза, че даже имало майки доброволки, които помагали.

Ха, Мира, моята щерка била кака на твоята само с 3 дена Simple Smile

# 10
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Те са в бившата резиденция "Св. Врач"
И ние ще сме там. Благодаря за информацията

Общи условия

Активация на акаунт