какво ползвате за прибиране на корема

  • 761
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 243
Здравейте на всички мамчета!
Моля за съвет. Родих преди месец. Близнаци, които при това не бяха от най-дребните ( по 2950гр всеки) Корема ми беше огромен през бременността, лекарите казваха, че имам много преразтегната матка. Бебетата ми са страхотни,но ефекта сега е , че приличам на шарпей в корема. Родих със секцио. Знам че е още рано за пълно възстановяване, но моля за съвет как мога да прибера по-бързо тази увиснала и набрана кожа Cry
Благодаря предварително на отзовалите се Hug

# 1
  • Мнения: 1 448
коремни преси, също така коремните преси много помагат, кво друго ........... а коремни преси  ти препоръчвам Party

# 2
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Поли, коремните преси са разрешение на въпроса, но в никакъв случай не ги започвай сега - рано е.
Поздрави от Драгалевци - незнам дали ще се сетиш коя съм (ще ти дам коз - на Веси братовчедка му). Днес си говорихме с Лили за тебе и малките бонбончета  Simple Smile
Айде пораствайте по-бързо, и идвайте на кафе у наше село.     bouquet

# 3
  • Мнения: 7 186
Раничко ти е още, кожата ще се прибере постепенно, от раз не става. Като ти разрешат физически натоварвания започвай коремни преси. Вземи си и някакъв хубав овлажняващ лосион за стягане на кожата.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
И от мен - коремни преси и яко мазане със стягащи лосиони и овлажняващи кремове. И не забравяй, че и след раждането можеш да се нацепиш /да получиш стрии/ така че не прекратявай мазането в никакъв случай.

# 5
  • Мнения: 6 164
Рано ти е за преси, това е сигурно. Кърменето нали уж стимулира по-бързото свиване на матката? newsm78 На кожата си помогни с мазане. А по-нататъка упражнения. Simple Smile Ще се прибере, не се притеснявай, имай търпение. Hug

# 6
  • Мнения: 243
Благодаря ви за отговорите, а нещо по-конкретно и ефикасно за мазане да ми препоръчате? newsm78

# 7
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
аз ползвам към коремните преси това
   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=82960.0

# 8
  • Мнения: 2 936
коремни преси, също така коремните преси много помагат, кво друго ........... а коремни преси  ти препоръчвам Party
Малко са неподходяши коремните преси при секцио Rolling Eyes аз мисля че трябва да мине време и тогава да предприемеш каквото и да било!

# 9
  • Мнения: 5 647
Моят се прибра с времето. Проблеми с корема не съм имала. Иначе помагат коремните преси.

Общи условия

Активация на акаунт