сега пък да ви попитам

  • 1 581
  • 21
  •   1
Отговори
Хайде ,мами,кажете ми ,ако съм в началото /1 месец/ и сега сме решили да боядисваме апартамента ,дали ще е проблем -тук четох ,че трябв ада се избягват миризните на прясна боя и доста се уплаших-ще има ли проблем или да чакам ?

# 1
  • Мнения: 5 475
Мился ,че е индивидуално..За каква боя става въпрос,може би ако е блажна..няма да ти се отрази добре,че мириса е силен.. newsm78
 Аз лично 5 месец бременна строих гараж и го боядисвах и нищо ми нямаше..

# 2
  • София
  • Мнения: 3 249
Строго индивидуално е, но ако можеш да си го спестиш - спести си го. Аз преди 2 години така се натрових от блажна боя (боядисвах прозорци), че после целия следващ ден не знаех къде съм! Сигурно ако бях бременна щях да се побъркам от страх за детето.

# 3
  • Мнения: 174
Защо първо не изчакаш да разбереш дали наистина си в началото на 1 месец?
Или просто се скатай Twisted Evil

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Ако е латекс нямаш грижи, ама блажна  Thinking, май е по-добре да я избегнеш.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 758
При всяка жена е различно.
Ако ще боядисвате с блажна боя, изобщо миризливи, хубаво проветрявай. На мен даже и като небременна пак ми става лошо от блажни бои.

# 6
  • Мнения: 1 489
Недей да си правиш експерименти с блажна боя.Иначе за латекс няма проблем.В петия месец боядисвах спалнята и даже и на стълба се бях покатерила.Като ме видя мъжа ми само дето не припадна.

# 7
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Защо първо не изчакаш да разбереш дали наистина си в началото на 1 месец?
Или просто се скатай Twisted Evil
newsm10 newsm62 smile3508

# 8
  • Мнения: 660
Става дума не само за това, дали на теб ще ти прилошее, а и че няма твърдо мнение по въпроса, дали инхалираните токсини от боята не вредят по някакъв начин на органогенезата. Затова, докато някое "солидно проучване" не си каже тежката дума, всеки сам си преценява, дали да се пази първите три месеца (включително и от фризьорски бои) или да го кара на честна дума.

# 9
  • Мнения: 1 059
Става дума не само за това, дали на теб ще ти прилошее, а и че няма твърдо мнение по въпроса, дали инхалираните токсини от боята не вредят по някакъв начин на органогенезата. Затова, докато някое "солидно проучване" не си каже тежката дума, всеки сам си преценява, дали да се пази първите три месеца (включително и от фризьорски бои) или да го кара на честна дума.
Peace

# 10
  • Мнения: 6 164
Аз и да не бях бременна пак не бих се бутала да дишам боя Stop

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз не бих се захванала да боядисвам Naughty

# 12
  • Мнения: 5 317
Мился ,че е индивидуално..За каква боя става въпрос,може би ако е блажна..няма да ти се отрази добре,че мириса е силен.. newsm78

Peace Peace Peace

# 13
  • Мнения: 3 089
ако ще е блажна, то най-добре се откажи. + това, ако все пак се хванеш да боядисваш и се намацаш, нали после трябва с разредител да се почистих, а, виж, това вече е опасно - ранна бременност, плацента още няма...
за латекс - нямаш грижи. в 5-ти месец боядисах половината къща, качена на един бар-стол.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз в 4 месец боядисвах с латекс, нямаше никакви проблеми. Нито ми е миришело, нито ми стана зле...нищо

Общи условия

Активация на акаунт