Хемороиди в 8-ми месец !?!?!?

  • 1 095
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте, майчета! Предстои ми да родя след 2-3 седмици, а в 8-ия месец ми излязоха ужасни хемороиди  Embarassed , 3 дни не можех да мръдна от леглото. Мазах ги с какво ли не (Масту С, Проктогливенол, най-много ми помогна обаче Безорнил-а), ходих на хирург, но той каза, че на този етап нищо не може да направи, само ми изписа някакво мазило. Още не са изчезнали напълно и вече се притеснявам не толкова от самото раждане, колкото от тия гадини. Моля ви, ако някоя е имала подобен проблем преди раждането да сподели как е преминало то, поне да знам какво ме очаква. Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • на Север
  • Мнения: 503
За жалост, почти нищо неможеш да направиш докато си бременна, просто бебчето притиска т.нар. хемороидален сплит и гадинките са налице. След като родиш ще изчезнат почти напълно(казвам почти защото ще ти се появяват от време на време и след това). Можеш да си киснеш дупето в смрадлика, да си го разхлаждаш с хладка водичка, щом лекарствата не са ти помогнали. Ще ги изтърпиш някак си още малко, няма как.  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
Ох, аз имах проблеми след раждането.
Една позната ми разказваше, че като раждала едната от акушерките и натискала ануса, за да не изфръкнат хемероиди  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт