За детските парти центрове в Пловдив

  • 5 792
  • 21
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Здравейте момичета!

Наближава първия рожден ден на нашето съкровище и обмисляме варианта да празнуваме в някой от детските центрове. Моля да споделите ако имате впечатления-къде ви е харесало bowuu и къде не сте останали доволни #2gunfire.Аз нямам никакви лични впечатления,в нета намерих тези:

Детски център Миа-кино Фламинго
Детски клуб Мерлин-в боулинг Екскалибур
Детски център Тасмания-в търговски център Хали
Арт салон Татяна Попова-ул.Цар Асен 39
Маджик М&Е център-ул.Драган Манчев 7а
Маджик парти-ул Хр.Г.Данов 41
Детски център Смехорани-срещу бирена фабрика

Бих искала първо да чуя ВАШЕТО мнение,а после да оглеждам.Благодаря ви!

# 1
  • Торонто
  • Мнения: 837
Вие не сте ли много малки за детски център:))? Но все пак ние сме много доволми от центъра в Халите - 2 пъти сме били там - просторно и светло е, има играчки и място за тичане. Втория път платихме и на една Пипи 15 лв. - през цялото време ги забавляваше с игри, родителите просто не станахме от масата и никой не е тичал след детето - има и още 2 момичета там които ги гледат.

# 2
  • Мнения: 2 531
И на мен ми се струва малко бебе на 1 г за детски център, освен ако повечето присъстващи там не са по - големи. А иначе най подходящо за малки деца ми се струва до градската градина/ не знам как се казва/ има един център за почасово гледане и за партита!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Може би имате право, спрях се на този вариант тъй като мисля да поканя няколко приятели с техните дечица,но в къщи нямам възможност, а не можах да измисля някое подходящо заведение,където да ги събера, а и децата да могат да си играят спокойно.Идеята ми за детския център е по-скоро заради терена,отколкото за забавленията които се предлагат там.Ако имате нещо друго предвид,свиркайте!

# 4
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
Детски клуб Мерлин-в боулинг Екскалибур,там съм ходила на една приятелка на детето и ми хареса тъй като и за нас имаше място от вън ,точно до градинката където те играят.

# 5
  • Мнения: 1 645
Най - много съм водила детенце в Халите,има доста играчки, терена е голям.....
В Ескалибур,много не ми допада,защото е твърде малко, а играчките ми се виждат твърде недостатъчни,моят играе най - много 30 мин, после му омръзва,а ако няма деца и 5 минути са много.

# 6
  • Майничка
  • Мнения: 12 575
И според мен сте малко мънички за център, но от изброените "Тасмания" в Халите като че ли е най-подходящ за толкова малки деца (нищо не мога да кажа за "Смехорани", там не сме ходили). Лично аз съм най-доволна от Арт-центъра на Татяна Попова, но момата си празнува там рождените дни от 4-годишна, че преди това мама трябваше да й е пред очите. Може би по-добър вариант е на кафе с детска площадка - тип Верди до радиото или някое квартално, ако има наблизо. Първият рожден ден като че ли е по-интересен на майките, отколкото на децата.

# 7
Цитат
deistvitelno ste malki za takiva centrove. mnogo hora praznuvat v sladkarnica "skalata".ima salon za nepushachi ,a navun ima detski kut.
действително сте малки за такива центрове. много хора празнуват в сладкарница "скалата".има салон за непушачи ,а навън има детски кът.


-----
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 20:23 от Ellypr

# 8
  • Мнения: 455
Няма никакво значение на колко години сте - като ви е хубаво в център - там ще празнувате! Ние празнувахме рожденния ден на малкия в детски център "Детско царство" в Тракия - до т.н. испански къщи, мебелна къща. Беше много хубаво а и на сносна цена - по 1 лв. на дете на час.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Споделям веднага:
Ходили сме в Тасмания - широко е и просторно. По-интересно за големите е с какичка Пипи или друг герой, но това за по-големи дечица. Но храната и почерпката като цяло трябва да си я занесеш ти. Мен това не ме устройва, че нямам възможност. Но това е друга тема.
Детски център Мия - също е добро, но пък там НЕ затварят залата за външни посещения, което е кофти. Ако се случи много хора да дойдат и става една олелияяяяя.
В Ескалибура е хубаво, изкарват различни играчки за различните възрасти. Но вие родителите по принцип сядат отвън на ниската мебел. Просто вътре не е предвидено място за тях.
В смехорани не сме ходили, но ми хареса отвън като минах да проверявам.
Другите два центъра не ги знам.
Това е от мен, дано съм ти била полезна  bouquet
Аз в момента също търся, но за 10 год. ни батко.
Успех в решението на задачката.

# 10
  • Мнения: 410
В Екселсиор не ми харесва, определено! Тясно, тъмно, твърди, непокрити подове, НЕпредвидено за целта, за която го ползват, просто един тъмен ъгъл, оползотворен за нещо си, дето дава пари! А и едни аниматорки...
В халите бяхме на РД в Събота - широко, просторно, една ПИПИ занимава децата, но нашите са 2г. После я видях и на Новотела на плошадката, там също правят РД. програмата бе за по-големи деца. Та в халите е ОК. Гостите са на маси в единия край и си носиш от кафето им каквото искаш. Аниматорките също не бяха на ниво. Седят и гледат от страни. Добре че Пипи бе там.
Смехорани ходих да го видя, може би е подходящо за малки деца точно! Може да си поръчаш, може и да си донесеш храната. масички слагат вън - вътре - както искат гостите.
Казаха ми и за някаква Верди пицария в Кючук Париж, където също било ОК. Децата са в зала зад стъкло, пред очите на родителите.

# 11
  • Мнения: 17
В Екселсиор не ми харесва, определено! Тясно, тъмно, твърди, непокрити подове, НЕпредвидено за целта, за която го ползват, просто един тъмен ъгъл, оползотворен за нещо си, дето дава пари! А и едни аниматорки...
В халите бяхме на РД в Събота - широко, просторно, една ПИПИ занимава децата, но нашите са 2г. После я видях и на Новотела на плошадката, там също правят РД. програмата бе за по-големи деца. Та в халите е ОК. Гостите са на маси в единия край и си носиш от кафето им каквото искаш. Аниматорките също не бяха на ниво. Седят и гледат от страни. Добре че Пипи бе там.
Смехорани ходих да го видя, може би е подходящо за малки деца точно! Може да си поръчаш, може и да си донесеш храната. масички слагат вън - вътре - както искат гостите.
Казаха ми и за някаква Верди пицария в Кючук Париж, където също било ОК. Децата са в зала зад стъкло, пред очите на родителите.
А повече инфо за таэи пицария?И на нас ни предстои скоро рожден ден,та да попитам.Тази тема ми идва точно на време,за което благодаря  bouquet

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Милички,благодаря ви за отзивчивостта!Най-вероятно ще опитаме в Смехорани или ще потърсил тази пицария в Кючук Париж.В халите ходихме да разгледаме,да,хубаво е,но е на закрито,имат тераса,но явно не я ползват за тази цел, а ние искаме на открито,все пак месец май е...Отново мерси на всички които се отзоваха! Hug

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Детския кът към 'Сентрал парк' на Младежкия хълм Simple Smile
Предлагат детско меню с играчка малка. Вкусни манджи, любезен персонал.
Няма каки в детския кът, но с деца на годинка никакви каки не спасяват положението тъй или иначе.
Детският кът е навън, хубав е. Ако времето позволява, мястото е хубаво.

# 14
  • Линдау
  • Мнения: 72
Аз бих препоръчала и "Пикасо", намира се на Пещерско шосе между Електротехникума и "Фламингото" - В задната част има просторен двор с най-различни катерушки, замъци люлки, заградено е така че няма откъде да излезат децата. Обикновено за рожденни дни се ползват две беседки, които са и най-близо до детския кът.
Ние с моето семейство често ходим там, преди два дни видях дори няколко момиченца на около 12 години бяха сами и празнуваха рожден ден на своя приятелка. Иасках да кажа че е идеално както за много малки, така и за по-големи деца.

Общи условия

Активация на акаунт