Усложнения при грип

  • 846
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 809
Стефчо по принцип е много здраво дете. До 2 г. не ни се е налагало да пием антибиотици. Както и да е. Лепна някакъв гнусен вирус - та 10 дни. Отгоре на всичко грипът даде усложнение в артрит. Детето почти се обездвижи, скова се - с две думи УЖАС! Благодарение на навременната и компетентна намеса на д-р Мангъров нещата се обърнаха. Стефчо вече се движи и тича. Въпросът ми обаче е дали няма да се получат рецидиви след време? Дали няма да има някакви последствия, които да се проявят по-късно? Докторът каза да пием още 10 дена лекарства, независимо от това, че детето е чувствително по-добре. Но аз все пак треперя за бъдещето. Чували ли сте нещо по въпроса? Дали трябва още нещо да предприема? |Ох, помагайте!

# 1
  • Мнения: 5 228
Не знам отговора на въпроса ти, но за мен д-р Мангъров е невероятен лекар, той ни спаси от престой в болница преди няколко месеца, като предписа на дъщеря ми правилно лечение (различно от това на останалите лекари, при които ходихме), така че спазвай неговите препоръки и всичко ще е наред. Пожелавам бързо възстановяване и да няма детето повече пробелми!

# 2
Фукла, моля те прати координати на д-р Мангъров, че си търсим добър лекар, който не предписва на око антибиотик.

# 3
  • Мнения: 809
Благодаря ти, Фукла. Ти си поредната майка, която ме увери, че д-р Мангъров е много добър специалист.

Общи условия

Активация на акаунт