Не съм наясно

  • 582
  • 3
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Здравеите на всички smiling smiley
Днес открих този саит.
имам въпрос,на които не мога да си отговоря,а и е още рано да ходя на гинеколог,а ме терзае вътрешно
пих 2 години противозачатъчни таблетки и при последния цикъл реших да ги спра,с цел да имам второ дете.
Та въпроса ми е,чувала съм че когато се спат противозачатъчните,забременяването ставало веднага?
Направих си тест,10 дни след последното сношение,но е отрицателен.
Моля,ако някои знае повече,нека сподели.Благодаряsize=10pt][/size]

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 197
По принцип лекарите казват, че след спирането на противозачатъчните се забренява лесно, а и има и случаи, в които жените нямат цикъл с месеци.
Този тест 10 дни след последния полов акт .... какво да ти кажа- зависи кога е бил последният полов акт, тоест на кой ден от цикъла и пак е сложно да ти кажа дали е верен, защото може да е рано, а може и наистина да е отрицателен.
В този ред на разбърканите ми мисли, според мен е рано да се тревожиш и да мислиш за проблемно забременяване. Наслаждавай се на бебеправенето и ти препоръчвам съсведния форум- искам бебе, където атмосферата е по-клека и момичетатат нямат проблеми

# 2
  • Мнения: 133
      Аз пих една година противозачатъчни и всички ми повтаряха как като ги спра ще забременея по-лесно.Но вече повече от година след тях все още чакам двете чертички.Но при всеки е индивидуално.Искрено ти желая  EFP
И аз като Ва ще ти кажа че всичко е много сложно и недей да се затормозяваш излишно като си правиш тестове по-рано.Аз го разбрах малко късно!!!!
УСПЕХ!!!!!!!!!!   newsm10         

# 3
  • Мнения: 7 716
Изчакай да ти закъснее и тогава прави тестове. И не си пълни главата с излишни мисли, ами се обичайте.

Общи условия

Активация на акаунт