Приказките на Осмиянко

  • 914
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Да се похваля на всички интересуващи се - след като се убих да я търся из София, случайно я намерих на една сергия в Търново, докато кръстосвах от стара болница до нова болница. Чичката, дето ми я продаде, много се притесняваше да ми поиска цели два лева  Joy Joy Joy
В момента не е при мен, но скоро ще ми я пратят, така че желаещите могат да си ксерокопират каквото искат.

# 1
  • Мнения: 3 740
За мой срам дори не съм я чувала. А уж се интересувам. Може ли да пуснеш нещо за мостра за непросветените?

# 2
  • Мнения: 5 877
Ами не е в мен, майка беше пропуснала да я опакова, ще ми я прати с колет тия дни.
Главният герой е Осмиянко със своето Осмикуче, и те разказват осем приказки за чудни страни, осем приказки за принцеси, осем приказки за детективи, осем сладки приказки, осем горски приказки, осем приказки за животни и така нататък. Кратички са и са много забавни, понеже са вариация на една и съща тема и според мен много развиват въображението. Примерно от принцесите има "Учената принцеса", "Светещата принцеса", "Ужасно бавната принцеса", "Змейовата принцеса", "Принцеса Макарония", "Палавата принцеса", "Самотната принцеса" и т.н.
От сладките приказки има за шоколадовия крал, за осемте избягали бухтички, за разярените марципанени лъвове, за мармаладената Божена и т.н. Хубави са.
Знам, че мамма също ги издирваше под дърво и камък, а и други се бяха обадили, като питах дали някой знае къде да я намеря.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз веднага се подреждам на опашката за ксерокопие Wink Това е просто чудесна книжка! Бравос, Анда!

Общи условия

Активация на акаунт