Хайде на лунната, приканваме ви най-сърдечно !!!

  • 5 212
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Готвим ли се за лунната диета, я кажете.
Днес сутринта по първи петли  по програма Христо Ботев (или нещо такова) чух, че е хубаво от днес да се започне лунната и хората предпоръчват днес да се консумира варен ориз, ама без нищо в него и 1кг. ябълки и много вода, за да се пречисти дорбе чревният тракт и за три дни да пречистим по-добре организма си и с това да отделим течностите, които се задържат.

Аз смятам днес в четвъртък и в петък да погладувам малко, а до Великден да мина само на салатки, защото тези плодове нещо ми омръзнаха ...


А иначе лунната започва в ЧЕТВЪРТЪК в 19.40ч.


Айде, стааарт на подготовката, че като заслабнем с едно , две килца и ти става едно лекичко и доволничко !!!
 

# 1
  • Мнения: 998
Аз съм ЗА
Нали лунната беше само на течности 24ч? Издържа се. Но никога не улучвам датите и ще съм благодарна, ако някой тук подсеща
Да го направим заедно!

# 2
  • Мнения: 485
Присъединявам се

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
ДО КОЛКО ЧАСА в петък?

# 4
  • Мнения: 5 647
ДО КОЛКО ЧАСА в петък?

До 19,40

# 5
  • Мнения: 1 120
И аз съм с вас Grinning
Варен ориз без нищо не обичам, така че ще гледам да хапвам само ябълки днес Peace

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз, и аз! Peace

# 7
  • Мнения: 1 153
Аз пак ще се опитам Whistlingмакар че до сега нито веднъж не съм я спазвала напълно Mr. Greenама от опит глава не боли Party

# 8
  • София
  • Мнения: 7 753
И аз съм с вас ! Grinning

# 9
  • Мнения: 252
И аз се присъединявам кам вас Laughing

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 11:10 от Nadiin

# 10
  • Мнения: 600
и аз ще пробвам, за първи път, ама съм се навила сериозно, че нищо не ми става. успех на всички! и после да споделите!

# 11
  • Мнения: 275
Здравейте, момичета! И аз се присъединявам към "лунатичките". Последните дни гладувах, но чак днес няма да издържа  Embarassed, поне ще се опитам да огранича максимално щетите. Още не съм решила дали ще я карам на ориз или на салатки с извара (първият вариант е доста калоричен).
Успех на всички и усмихнат ден! Joy

# 12
  • Мнения: 412
Не е 24ч продължителността newsm78, аз знам за 24ч и 48 минути - едно лунно денонощие.

# 13
  • Мнения: 1 290
В играта Peace

# 14
  • Мнения: 23
И аз ще пробвам. Вече се нервирам, че нищо не мога да сваля.
Сега чух, че Митьо Пищова свалил 11 кг. докато е бил в Биг Брадър. Аз ли само не мога? Close

Общи условия

Активация на акаунт