Темата днес в "Искрено и ..."е за осиновяването,гледайте

  • 1 076
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
  Ще го гледам,после коментари!

# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз съм на работа и нямах възможност да го гледам. Tired
Тези който са го гледали, нека разкажат за какво ставаше въпрос.

# 2
  • Мнения: 625
  Винаги като гледам предаването ме стяга нещо,толкова много искам да ги намеря.............

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
  Винаги като гледам предаването ме стяга нещо,толкова много искам да ги намеря.............
Ще разкажеш ли за какво ставаше въпрос във предаването????

# 4
  • Мнения: 73
И аз го пропуснах.Ако някой го е гледал нека да разкаже

# 5
хайде пишете.аз не живея в Бг. и не мога да го гледам.

# 6
  • Мнения: 625
  Отново имаше хора,които търсят близките си.Нямам много време,ще ви разкажа само историята,която най-ме впечетли!Една жена намира биологичната си майка/100% е сигурна,че това е жената/ и отива да я търси.Първо я посрешнал в двора мъж/предполагаем брат/ и я насочва къде да звънне.Излязла въпросната "майка" и "наща" направо изтърсила,че и е дъщеря,жената се стресирала само за няколко секунди и после и казала,че тя е родила само двама сина,сгрешила била!!!!

# 7
  • Мнения: 3 164
не съм гледала това предаване, но от последния постинг си вадете сами извод-100% сигурна била а какво се оказва #Crazy, затова първо трябва много добре да се обмисли всяка стъпка и не 100% ами 1100% трябва да си сигурен.....

# 8
  • Мнения: 625
  Във всъщност оказва се,че тази жена крие тайната си и до днес,факт,който е лесно да се предположи!

# 9
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Трябва да се коментира от хора, които са гледали предаването, понеже тяхната информация ще е пълна. А до въпросната майка, не се учудвам, не можеш да се изтърсиш на вратата на някой и да и кажеш аз съм ти дъщеря, малко по тактично трябва, може би първо трябваше да и пише писмо, жената да се съфиряса, да помисли и т.н. и евентуално после може да и звънне по тел. и евентуално ако желае да се видят някъде на кафе. Не можеш да и се натресеш в дома.  Може би ако дъщерята бе постъпила по тактично щеше да има по голям успех. И аз щях да кажа така, все пак и идва като гръм от ясно небе.
Аз гледах само онова предаване където събраха два сестри които са отраснали в различни домове.

Общи условия

Активация на акаунт