Резервации с visit.bg

  • 2 067
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Някой правил ли е досега резервации през този сайт?  Коректни ли са като туроператор, и дали да им се доверя?

# 1
  • София
  • Мнения: 160
Сайта е на една българка, която живее в Германия. Направиха го за да докарват германци в България. Тук /в Б-я/ работят през българска агенция. Мисля, че можеш да им се довериш. Аз познавам лично дамата от Германия - тя е точна и коректна. Казва се Живка. Ако искаш на личен ще ти дам ICQ. За българската агенция - не мога да помогна Sad - не знам нищо за тях /нито хубаво, нито лошо/. Пиши на ЛС какъв ти е точно проблема и ще ти помогна ако мога.

# 2
  • София
  • Мнения: 115
Аз съм правила резервация през този сайт за един хотел в Китен (някъде по-надолу имаше тема за него - Грийн парк хотел).
Много са коректни и отзивчиви,  опитват се да задаволят всяко желание на клиента. Предлагат голямо разнообразие от хотели и дестинации и имат добри оферти. За това лято мислим пак чрез тях да си организираме почивката.

# 3
  • София
  • Мнения: 160
Намирисва ми на реклама.... Naughty

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Намирисва ми на реклама.... Naughty
Не си права Веселушке и аз сега направих резервация чрез тях за същия хотел.Даже те питах за него преди няколко дни.Имах доста допълнителни изисквания и хората успяха да ми ги задоволят.Работят чрез Съни турс

# 5
  • София
  • Мнения: 115
Споделих само личен опит и впечатления.

# 6
  • Мнения: 1 680
И аз резервирах чрез тях, септември ще споделя впечатления.

# 7
  • София
  • Мнения: 160
Тогава ще знам от първа пъка, че колегите са сериозна и етична фирма. радвам се сте доволни от тях-много малко се пише кой от кого е доволен-обикновено се носи само лошата слава....

Общи условия

Активация на акаунт