Двата-ляв, двата-десен -3, или хобито ни е народни танци

  • 91 442
  • 281
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 97
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=699027;topicrefid=19

Здравейте, ето линк към старата тема.


Поздравявам ви с любимото си хоро за тази пролет.

Последна редакция: вт, 12 апр 2016, 20:50 от pobeditelka

# 1
  • Мнения: 4 303
Интересно хоро, не бях го виждала до сега. Благодаря за темата!

Последна редакция: ср, 13 апр 2016, 10:00 от vasq_5

# 2
  • Мнения: 106
Привет, дали има група за Овча купел 1 след 19:00 часа?

# 3
  • Мнения: 3 406
Отскоро ходя. Запис,един вид.

# 4
  • Мнения: 1 181
Да се запиша и аз в темата. Ходя от 2 години, любителски. Винаги съм обичала народните танци, като дете ходих за малко и това беше. Сега вече съм сериозен любител танцьор  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 303
Интересно ми е дали има някой тук от  Танцова школа "Броеница" -гр.Стара Загора.

# 6
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
pobeditelka, благодаря за новата тема и за клипчето!
И аз много го харесвам това хоро, но не му знам името. Някой ще подскаже ли?

# 7
  • Мнения: 106
pobeditelka, благодаря за новата тема и за клипчето!
И аз много го харесвам това хоро, но не му знам името. Някой ще подскаже ли?

Дуна се казва хорото , и на мен ми е много любимо  bouquet

# 8
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
КлементинаHug

# 9
  • Мнения: 4 303
На клипа има името на хорото и изпълнителите.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 686
Здравейте, играем Дудино хоро на една страхотна музика, която не мога и не мога да намеря. Само инструментал е, страшно жизнена, ритмична и игрива мелодия. Бърза е, а накрая става много бърза. Не намирам никакво друго Дудино хоро, освен на Борис Карлов. Някой може ли да ми помогне? Мерси!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 462
Здравйте,

И аз съм любител на народните танци. Вече шест години активно се занимавам с тях.

Последна редакция: чт, 09 юни 2016, 09:35 от Петяя

# 12
  • Мнения: 2 708
Мен пък това хоро от клипа ама хич не ми хареса. Много са ми неприятни хорА със зурни. Пронизително и неприятно ми звучат, и много близко-източно. Поне на мен не ми звучат български. Може и да има краища, в които да си ги свирят, и да си ги водят български, но на мен са ми неприятни. А и стъпките са супер елементарни, не можА да ме грабне. Аз и Кате Кате като чуя, излизам от мястото, в което се играе  hahaha
За протокола - май вече три години станаха как играя Simple Smile. Влюбих се в народните танци и ми доставя огромно удоволствие, наслаждавам се на синергията при танца, усмихва ме и ме разтоварва. И не на последно място, срещнах нови и различни хора, с които ми е приятно да си общуваме и на танците, а и като ходим нагоре-надолу.  Peace

# 13
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Хайде играорки, заповядайте и тази година на Фолклорни дни с Фиданките във Видин!!!
Следващият уикенд 29-30.07.2016г
Няма такса участие, има сандвичи и подаръци през денят, Вечерта храната е от големия тиган на Ангел и е безплатна за всички.При предварителна заявка получавате и талон за безплатно посещение на Баба Вида.
Ако това не е достатъчно, освен клубното състезания/което ще е по-скоро удоволствие/, вечерта на площада ще сме по носии, ще имаме гости от Сърбия и Румъния, духови оркестри, Виво Монтана ще са специални гости и така до следващата сутрин.

# 14
  • Мнения: 3 390
Здравейте .
Аз играя хора и най любимото ми е Малешевско оро .
Направо изпадам в транс с него -няма такова усещане  Heart Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=ryPTwk1s2bA

Общи условия

Активация на акаунт