Лосион за тяло със светлоотразяващи частици

  • 1 612
  • 30
  •   1
Отговори
Ползвате ли такъв и доволни ли сте. Найстина ли тялото "Блести" и колко време издържа. Интересуват ме марки и цени. Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Ползвала съм такъв на Дав и съм доволна.Тялото има лек отблясък, особено ,когато си с тен лятото е много секси. Laughing Имала съм и на Нивеа, но Дав за мен е пъти по-добър.

# 2
  • Мнения: 7 186
Аз имам на Ейвън две тубички от миналата година- лосион за след слънце с блясък. Готин е. Peace
На Дав също има, за друг не знам, но и аз ще следя темата, че много си падам по блестящи лосиони. Hug

# 3
  • Мнения: 295
Аз използвам AZZURA на  AZZARO и съм много доволна.Аромата е страхотен и издържа почти цял ден.

# 4
  • Мнения: 2 323
Перления лосион на Орифлейм имам - много елетантно и нежно седи Peace

# 5
  • Мнения: 5 299
Имам и на Нивеа, и на Дав, но не съм доволна. Мож и аз да съм кофти, ама моето стройно боди не лъЩеШе Blush Най_много ми лъЩяха ръцете(по грубата 4аст на дланите<) дето съм се мазала Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 5 313
Използвам такъв лосион на Ейвън и никак не е лош.

# 7
  • Мнения: 2 936
и аз не съм доволна от Дав,има някакъв страннен мирис.но имах един крем на Нивеа за лице-не беше лош Simple Smile,а на Ейвън си бях поръчала някаква "ролка " за бронзов загар с блестящи частици,вечер стоеше много добре Peace

# 8
  • Мнения: 298
Аз пък съм доволна от този на Дав, също и от мириса му.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 558
И аз ползвам на Дав и съм доволна.

# 10
  • Мнения: 479
Перления лосион на Орифлейм имам - много елетантно и нежно седи Peace
PeaceИ аз ползвам него. Стои страхотно и частиците издържат много дълго

# 11
  • Мнения: 4 053
и аз съм за Dove
има ефект Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 926
Ползвала съм на Нивеа. Много хубаво стоеше на кожата. Сега мисля да пробвам на Dove, добре че ме подсетихте  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 9 395
Аз имам на Нивея и на Дав. Simple Smile
Еднакъв ефект върху тяото- лека лъскавина по-скоро. Wink
Но като миризма този на Нивея е по-докаран Peace. Досега по любима миризма за лосион на тяло не съм имала. Той ми е любим вече. Peace 
Ухае на праскови, на лято едно такова... Heart Eyes
Всъщност сега видях, че е с екстракт от кайсии.Crazy

Последна редакция: ср, 12 апр 2006, 17:01 от kopche

# 14
  • Мнения: 3 331
Ползвала съм на Нивеа - не е лош, за паричките си е даже много добър...

Подариха ми и боди лосион на Clinique с аромата на Happy и светлоотразяващи частици. Мирише невероятно, овлажнява добре и попива много бързо, но пък така започвам да блестя, че не се трая Joy
Така че го използвам само вечер при по-специално излизане.

Общи условия

Активация на акаунт