5 секунди добре, на 6тата?

  • 2 536
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Как се справяте с децата на комшийката,приятелката или позната с която сте излезли на разходка или са ви на гости?Имам впредвид когато започнат да се карат за някоя играчка или едното дете ударило другото,пълнят си косите с пясък и т.н.Правите ли забележка и на кого-на майката или на детето? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 5 622
Как се справяте с децата на комшийката,приятелката или позната с която сте излезли на разходка или са ви на гости?Имам впредвид когато започнат да се карат за някоя играчка или едното дете ударило другото,пълнят си косите с пясък и т.н.Правите ли забележка и на кого-на майката или на детето? Rolling Eyes

Ооо, цяла седмица ми беше това на главата... да се включи гостенката да си каже без бой, веднага....  Whistling

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Как се справяте с децата на комшийката,приятелката или позната с която сте излезли на разходка или са ви на гости?Имам впредвид когато започнат да се карат за някоя играчка или едното дете ударило другото,пълнят си косите с пясък и т.н.Правите ли забележка и на кого-на майката или на детето? Rolling Eyes
Ами ако моето дете е виновно, правя му забележка.Ако другото дете е виновно, майка му естественно му прави забележка,ако обаче все пак въпреки вината на другото дете, майката не направи забалежка,просто спирам да събираме децата да играят заедно.

# 3
  • Мнения: 1 492
Аз се карам общо на всички деца, дори и моето да не е виновно и то си го отнася

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 173
Избираме един от възрастните, който въдворява ред. В неконтролируеми ситуации съобщавам на съответния родител какви ги върши детето му и да се оправя той  Naughty Колкото за караницата за някоя играчка - обикновено вземам играчката и няма за никой Sunglasses

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Правя забележка на този,който е виновен.

# 6
  • Мнения: 4 371
Ами майката сама трябва да каже на детето си, че това, което прави не е правилно. Моя син понеже е терминатор и дори братовчед му, който е на 4 години го е страх, вече съм си изградила тактика - правя му това, което той прави на детето.
Но пък Габи на БУБА веднага прихвана лошите навици от моя син и накрая гостуването ни беше ад в това отношение Laughing
До сега не съм изпадала в обратната ситуация(моя да е потърпевш), но мисля, че ще обясня, че така не се прави(зависи колко разбира мъника, де)

# 7
  • Мнения: 5 622
Ами майката сама трябва да каже на детето си, че това, което прави не е правилно. Моя син понеже е терминатор и дори братовчед му, който е на 4 години го е страх, вече съм си изградила тактика - правя му това, което той прави на детето.
Но пък Габи на БУБА веднага прихвана лошите навици от моя син и накрая гостуването ни беше ад в това отношение Laughing
До сега не съм изпадала в обратната ситуация(моя да е потърпевш), но мисля, че ще обясня, че така не се прави(зависи колко разбира мъника, де)


Ааа, Пепи, няма равен просто..още не мога да ти намеря лосиона...  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 13 204
Как се справяте с децата на комшийката,приятелката или позната с която сте излезли на разходка или са ви на гости?Имам впредвид когато започнат да се карат за някоя играчка или едното дете ударило другото,пълнят си косите с пясък и т.н.Правите ли забележка и на кого-на майката или на детето? Rolling Eyes

За такива неща не правя забележки нито на майката нито на детето. Ако моето хвърля или удря, на него да, но на чужди хора - не!

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз се карам общо на всички деца, дори и моето да не е виновно и то си го отнася

Точно така постъпвам и аз.

# 10
  • Мнения: 1 134
Правя забележка на детето, което е виновно, независимо чие е.

# 11
  • Мнения: 3 334
Аз се карам общо на всички деца, дори и моето да не е виновно и то си го отнася

Точно така постъпвам и аз.

и аз!

# 12
  • София
  • Мнения: 11 114
Правя забележка на детето, което е виновно, независимо чие е.


Аз също !

Даже веднъж ударих шамар, на чуждо дете ...  Embarassed


# 13
  • Мнения: 7 430
Карам се на моето, но на друго - не.
Най-вероятно да му обясня с лек тон, иначе майка му за какво е Wink

# 14
  • Мнения: 3 932
На никого не правя забележка, из4аквам да видя как 6те се развият не6тата и се намесвам само в краен слу4ай. Тогава забележката си я отнася виновният или този, когото сме хванали в гаф.

Общи условия

Активация на акаунт