Квартира в Поморие

  • 7 500
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 497
Опитвам се от 1 месец да резервирам място в един санаториум в Поморие. В момента в, който чуят, че мъжа ми е чужденец се почва: "аааааа, ама не може ние чужденеца да го сложим в обикновена стая. То чужденците трябва да останат доволни......". Значи може мен да ме "сложат" в обикновена стая, а него не може. "И колко е цената" , питам аз? Един ден ми се отговори 110 лв, а на другия ден 68 лв. само за него. В другия санаториум ми казаха- "нека първо го попълним с наши кадри и после с частни лица" и пак: "Чужденеца трябва да е в апартамент, не може в стая!". Та взе яко да ми писва и в момета проучвам как стои въпроса с частните квартири/хотели. Някой може ли да ме осветли? А, ако има някоя мама да дава под наем още по-добре.

# 1
Има един много готин частен хотел Свети Георги, ето ти линк http://www.st-george-bg.com/index1.php?language=bg
В края на септември цената беше 50 лв за единична стая със закуска. Това ти го казвам само ориентировъчно. Не знам, обаче дали чужденците не ги таксуват повече.

Аз съм лила ама нещо не мога да се лог-на.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
да ти кажа ние лятото как си търсехме квартира за Царево. Мъж ми влезе на ирц, в канал #царево (ужас латиницата ми се скапа) и попита.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Теди, ние с мъжа ми досега не сме ходили на море с резервация( е, сега с детето е по-различно). Търсим си на место и винаги с енамира квартира знам, че риска е голям но винаги сме си намирали

# 4
donna_georgieva@abv.bg.Пиши на този адрес миналата година ходихме там аз смалката и сестра ми и ползвахме малък апартамент срещу 38лв ,а апартамента беше от спалня ,хол,отделно баня и тоалетна.Собствениците са много любезни и чистят всеки ден , сменят чаршафите на 3-5 дни зависи колко време ще седите.Имаше и телефон ,но те отговарят мигновенно на пощата .Дано ти хареса.

# 5
  • Мнения: 1 497
Абе аз знам, че ще намеря като цъфна там, ама не ми се губи времето. Не отивам за лукса, а за процедурите.

Зная за св. Георги- спала съм там, много е готин, наистина!

Анмари- какъв е този ирц? Нещо не зацепвам.

Юли, благодаря ти! Веднага ще се свържа.

Зная,че чужденците ги "дерат" повече, но това, което ме издразни в санаториума е, че тя иска да ми определя в каква стая да спя. Ами може пък да не искам да спя в апартамент! Сменяли тоалетните хартии, голяма работа! Мотаят ме от миналия месец, после искат клиенти, пациенти де.  Всички плачат, няма работа не знам си какво, а като имат клиент гледат по всякакъв начин да го измъчат.  Манталитета е : няма значение, друг ще дойде.

# 6
  • Мнения: 1 497
ЮлиБо, този имейл не бачка.Sad Имаш ли и някакви други координати?

# 7
здравей по принцип информация можеш да получиш наwww.pomorie.com.Иначе за тази квартира можеш да се обадиш тел:0596/24 261 или 089/52 06 05( май трябва още една 8 в кода това е мобилен) адреса е Ахелой35 ет.3 .Иначе през лятото други собственици дават и 2 етаж но те не ми отговориха на интернет запитването.На горепосочения адрес можеш да видиш и тази кватрира кръстили са я Сънрайс.Дано ти хареса.

# 8
  • Мнения: 3 042
IRC това е! Чат  бе, булка! Wink  Stuck Out Tongue

# 9
  • Мнения: 1 497
E хубаво де, чат. Ама какво общо има с квартирите? Как ги намираш по чата? Confused  Не съм напред с материала..... Embarassed

ЮлиБо, мерси. Телефона на квартирно бюро ли е или директно на собствениците?

# 10
  • Мнения: 3 042
ами влизаш в чата, в канал Царево и там питаш

# 11
  • Мнения: 1 497
Оф, ще пробвам. Stuck Out Tongue

# 12
  • Мнения: 90
това е телефона на собствениците ,аз комуникирах с тях по интернет ,но предполагам ,че ако се обадиш ще са също толкова любезни г-жата се казва Дона Георгиева.

Общи условия

Активация на акаунт