в цвят или класическото черно когато става въпрос за сваТба?

  • 2 196
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
 newsm78 Как според Вас е по-добре да се издокараш на сватба - в цветни дрехи или в "малката черна рокля" например? Черното си е класика, разбира се и ни прави да изглеждаме по-слаби, но като за повода няма ли да е по-добре да сме по-цветни?
Вие как мислите, колебая се...
Извинявам се за тази груба грешка, която Ви избоде очите тези дни, съжалявам, че успявам чак сега да редактирам.
Всъщнст благодаря Ви за мненията, преобладава цветното, но аз си взех черна рокля, дантела, с дебели презрамки, пристегната под бюста, обувки и чанта в един стил, общо взето елегантно стои всичко, бижуто ми е по-скоро нежно отколкото ефектно, но все пак аз съм само гост и мен няма да гледат хората!
Чао и всичко добро!

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 18:26 от jelanie

# 1
  • Мнения: 1 153
Ами аз предпочитам да е нещо цветно ,примерно бежаво Thinking

# 2
  • Мнения: 7 474
В цвят, всички черни рокли ми изглеждат еднакви. Peace

# 3
  • Мнения: 270
може Лео да е права, че черните рокли изглеждат еднакви, но когато искам да изглеждам елегантно-винаги залагам на такъв тоалет!? имам 3-4 малки черни рокли и са различен модел, така че никой не си мисли, че ходя с едни и същи дрехи:)

# 4
  • Мнения: 7 837
Не го обичам много черното.

На сваТба - с нещо весело  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 932
Аз ли4но не бих облякла нито 4ерно, нито бяло (по разбираеми при4ини) за сватба, но съ6то съм привърженик на «малката» 4ерна рокля, както и на тъмно синьото за по-официални слу4аи...

# 6
  • Мнения: 9 077
Аз съм пред същата дилема, идея си нямам какво да си купя...за цвят съм категорична че ще е нещо свежо и цветно, но проблема ми е в типа дреха...трудно ми е да се държа на токове, с полички, елегантно...отива ми, ама ми е адски некомфортно Confused Не знам дали да си купя нещо спортно елегантно ( дали въобще е подходящо за сватба?!? ), обувка с нисък ток, поне да са дрехи които ще мога да нося и после?

Извинявам се на jelanie че малко отмествам темата, но мислех да пускам същата, а тя ме е изпреварила, и за не стават две еднакви, пиша в нейната  Blush

По темата: не мисля че черното е подходящо за сватба, освен ако не се опитвам да прикрия някакви недостатъци от фигурата  Blush Залагам на по светли тонове, на нещо весело и свежо ( както съм писала и по-горе ).

# 7
  • Мнения: 7 474
може Лео да е права, че черните рокли изглеждат еднакви, но когато искам да изглеждам елегантно-винаги залагам на такъв тоалет!? имам 3-4 малки черни рокли и са различен модел, така че никой не си мисли, че ходя с едни и същи дрехи:)

Просто ми се струва по подходяща за някакъв коктейл, официална или делова вечеря. Сватбата е весело събитие, което свързвам с весело настроение и цветове.
И булчинските рокли ми се сливат, затова  ако забелязахте в една тема за роклите, най-силно впечатление направи рокля с червен шал и цветя.

# 8
  • Мнения: 200
Аз предпочитам да е нещо цветно, черното наистина е елегантно, но като за сватба не ми се струва подходящо. Аз бих облякла нещо червено.

# 9
  • Мнения: 1 190
Нещо на цветя Peace

# 10
  • Мнения: 27 524
Не разбрах - ти ще си булката или си канена на сватба?

Стилни са черните рокли,НО трябва да има гарнитура към тях,иначе е постно.Или буйна хубава грива,наниз перли,шикозни обувки на висок ток,красиво бижу...

Не може така да ти се даде съвет,защото зависи каква фигура имаш,кое би искала да скриеш,кое да покажеш,как ти стои пола,а как панталон.Варианти има много.Като знаеш с кое се харесваш ,тръгваш по магазините и ще си търсиш нещо ново и готино,не може да не си харесаш.

# 11
  • Мнения: 4 371
Като че ли е по-важен модела, не толкова цвета. Е, това не означава да се сложи човек в някакъв шашав цвят.
Края на април сме на сватба и ще съм със зелена(преливащо зелено) рокля.

В цвят, всички черни рокли ми изглеждат еднакви. Peace
Има нещо такова, мдааа.

# 12
  • Мнения: 364
Аз предпочитам да е нещо цветно, черното наистина е елегантно, но като за сватба не ми се струва подходящо.
бих  добавила и да не е прекалено шарено! и хубаво бижу!

# 13
  • Мнения: 252
И аз предпочитам нещо цветно bowuu

# 14
  • Мнения: 2 936
миналият месец бях на сватба с пола и сако (черно-бели фигури),но ако е "лятна" сватба-по добре с нещо цветно.черното е много мрачно и тъжно Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт