Леко раждане,благодарение на мъжа

  • 3 696
  • 23
  •   2
Отговори
Не знам дали е прилично да се обсъждат такива неща, но.. Embarassed
Интересно ще ми е споделите, дали сте чули и пробвали този начин за лесно раждане:
Когато правите любов по време на бременност, партньорът ти да свършва само в теб.
Е...ние го практикувахме по време на цялата ми бременност(вече синът ми е на 3 години и половина) и май подейства. Роди се на 2 ден от 9-ти месец за4 часа и нормални болки.Факт , че когато постъпих в Шейново с изтекли води и 4 см. разкритие(без болки) при прегледа ми казаха"много добра ютия те е гладила" Embarassed Аз само се усмихвах и не смеех да кажа "какви ги правехме с мъжа и днес и вчера през нощта" Hug
Сега съветвам моите бременни познати да практикуват този начин , но само в 9-ти месец, иначе рискуват човечето да излезе малко по-рано Simple Smile

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ами не знам дали има значение, но е факт, че аз родих за 3 часа всичко и то безболезнено. Правили сме любоФ през време на цялата бременност Embarassed включително и вечерта преди да родя (родих сутринта). За свършването- ами като няма какво да се пази, то е ясно къде свършва Mr. Green
 Пусни една анкета от рода на: "Смятате ли че секса помага за по-леко раждане"

# 2
  • София
  • Мнения: 1 877
Не знам дали е прилично да се обсъждат такива неща, но.. Embarassed
Интересно ще ми е споделите, дали сте чули и пробвали този начин за лесно раждане:
Когато правите любов по време на бременност, партньорът ти да свършва само в теб.
Е...ние го практикувахме по време на цялата ми бременност(вече синът ми е на 3 години и половина) и май подейства. Роди се на 2 ден от 9-ти месец за4 часа и нормални болки.Факт , че когато постъпих в Шейново с изтекли води и 4 см. разкритие(без болки) при прегледа ми казаха"много добра ютия те е гладила" Embarassed Аз само се усмихвах и не смеех да кажа "какви ги правехме с мъжа и днес и вчера през нощта" Hug
Сега съветвам моите бременни познати да практикуват този начин , но само в 9-ти месец, иначе рискуват човечето да излезе малко по-рано Simple Smile

ей, верно ли? Simple Smile ами речено сторено!! после ще кажем Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 107
В деветия месец изобщо не ми беше до секс, но родих за 5 часа.
Следващия път ще се напъна, току виж съм родила за 2 часа  Mr. Green

# 4
  • varna
  • Мнения: 404
ще видим дали при нас ще има ефект!дано да сте прави

# 5
  • Мнения: 3 334
при мен нямаше ефект.Аз също бях чула от познати,че по този начин се ражда бързо и лесно,но уви при мен не подейства.Съмнявам се да е вярно!

# 6
  • Мнения: 1 448
И да не е вярно, човек е длъжен да опита  Laughing дето се вика да направим каквото трябва, пък да става каквото ще!   Heart Eyes

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И при нас подейства.Аз също родих лесно и без никакви разкъсвания.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 755
Аз се съмнявам.
Вярно, че родих за по-малко от 2 часа, с 4 вътрешни шева. Но пък щерката се роди 20 дена по-рано.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 671
От кога си мисля за тая проба, ако знаете  Laughing само да не ме определят за секцио  Close

# 10
До колкото съм чувала самата сперма съдържа някакво вещество което спомага евентуално за отпускане на матката.Но аз лично с първата бременност правехме секс до към 8м след това ми беше доста тежко а пък си родих горе долу лесно всичко 3часа сега с втората бременност по същият начин от както съм в 9м някакси ми е тежко и не ми е до секс пък незнам дано всичко мине бързо и безпроблемно както го пожелавам и на всички вас
А пък на който му се прави секс няма лошо дори напротив това е нещо много много хубаво

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Ами, да ви кажа, мисля че няма значение дали си правил секс или не.Е, правете си го , няма лошо, но не се настройвайте че много ще помогне. Моя близка за последно беше правила секс няколко часа преди да отиде да ражда, и не роди лесно. Със шевове и форцепс, дето си казва "всичко си имах".  На всички леко раждане и здрави бебета.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Ами след 2 седмици влизам в 9 месец и започваме  luvbed . Ще ви кажа ако има резултат  smile3521

# 13
  • Мнения: 3 760
На мен хич не ми беше до секс. Със второто може да опитам  Laughing Но ще изчакам до средата на 9-я.

# 14
  • Мнения: 1 059
Незнам дали помага. Само ще кажа че на 4 като ходих на преглед имах 2см разкритие и доктора каза че ме чака сутринта с чантичката в болницата. Вечерта правихме секс . И на другия ден след прегледа ме определиха за операция Cry

Общи условия

Активация на акаунт