семейните мъже

  • 6 131
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Дълго време замислям тази тема и сега се реших развълнувана от една тема тук"при4ини за раздяла".Имам един проблем който дълго време ме мъ4и.И така незнам колко тук знаят за нашия татко но на крадко.Запознах се с него той имаше дългогодишна връзка която по неговите думи била приклю4ила година и половина аз да се поява и била само въпрос на присъствие в една къща с дадения 4овек.Нямало ве4е любов и такива неща даже сега бил проумял тя каква е материалиска и егоиска.И така беше коректен с нея и мен каза и на нея за мен и на мен за тяхните ве4е отношения.Добре месец два имаше трагедий заплахи за самообиство накрая отмина вси4ко тя се изнесе като той и подсигури дом пари и т.н.,но плановете на нея да бъде с него не са си били отишли.6 месеца след като нея я нямаше ние бяхме заедно ,но през това време той се е бил виждал с нея идаже по4на да ми спряга изре4ения от рода "тя ми е най добрия приятел".Разбира се аз по4нах да избухвам там ми беше и грешката.И така забременях когато му казах 4е съм бремена той ми съобщи 4е тя щяла да се връща при него.После разбрах 4е ходил и си говорил на децата как била "най прекрасния 4овек на света".За протокола да отбележа "беше най големия материалист и егоист преди половин година".Та въпроса ми е като са женени кой им дава право да се гаврят с 4уствата на жените,и аз ли съм виновна 4е му повярвах и сега страдам?А в допълнение сега пак я изгони но нали трябва да има виновен това ще съм аз според него.Направо не издържам незнам как да постъпя и за какво съм виновна моля дайде съвет? smile3518Ето може да се каже 4е и аз съм била от другата страна на барикадата както тук обсъждаме в една тема.

# 1
  • Мнения: 473
за протокола той деца от нея няма ,а децата са му от законната жена с която въпросната го е разделила.

# 2
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
вина?? това пък какво е , и за защо се самобичуваш?
така както си го разказала, за мен си е виновен само той- или по-скоро егоизмът му, ами посли си че така му е удобно например- що да трае около себе си едно малко дете, като може да си играе на баща 1-2 пъти в седмицата?
а тя какво ти е виновна? той да не я е вързал при него?
а пък ако позволиш да ти се подиграва отново  и да се чувсваш виновна, грешката ще си е изцяло твоя- за какво ще излезеш виновна? доколкото съм разбрала, ти не го притискаш да взема детето, той сам иска.
според мен, ти още не си преживяла цялата тази драма. в момента в които го направиш, ще ти олекне и ще погледнеш с други очи на хората и отношенията около теб

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
и как само си го измислила???СЕМЕЙНИТЕ МЪЖЕ
той твоя тип най-малкото е семеен, по скоро се размножава, тук и там прави деца, да му ги гледат, а човека си живее живота, докато жените около него си изревават очите

# 4
  • Мнения: 473
вина?? това пък какво е , и за защо се самобичуваш?
така както си го разказала, за мен си е виновен само той- или по-скоро егоизмът му, ами посли си че така му е удобно например- що да трае около себе си едно малко дете, като може да си играе на баща 1-2 пъти в седмицата?
а тя какво ти е виновна? той да не я е вързал при него?
а пък ако позволиш да ти се подиграва отново  и да се чувсваш виновна, грешката ще си е изцяло твоя- за какво ще излезеш виновна? доколкото съм разбрала, ти не го притискаш да взема детето, той сам иска.
според мен, ти още не си преживяла цялата тази драма. в момента в които го направиш, ще ти олекне и ще погледнеш с други очи на хората и отношенията около теб


Да така е тя драмата не само не съм я преживяла ами и продължава.Тя пак е изгонена пак му звани на мен ми казва 4е не се виждат.Не 4е мога да направя нещо но все пак той не ми е безразли4нен,доскоро даже имах надежди 4е ще се съберем.Но уви аз като повдигна въпроса какво мисли да прави занапред все пак сега е сам той ми отговаря 4е не е моя работа.В същото време когато сме с детето той се 4уства добре.Аз го виждам това но онази отам му набива в главата как той имал морален ангажимент към нея щото си били казали на времето 4е ще бъдат заедно докато умрът.И това постоянно му се говори от друго място до4ух 4е тя му пускал смс-си в които му пишела за старите спомени а колко снимки намирах в колата му с нея мушнати от нея .Как са прегърнати как се целуват и т.н.тя все да напомня за себе си.Аз незнам ве4е къде съм в този пеизаж.Виждам 4е му е добре с нас в следващия момет ска4а и по4ва да крещи ако аз нещо попитам и така накъде да хвана.Ами и за упрекванията 4е аз съм виновна да го разделя с нея.Ами то стана ве4е ясно 4е тя мрази детето от там се и карат.Зна4и следва да съм виновна що съм го родила.Нали така? newsm12

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 16:00 от Tonkata

# 5
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
мдаа, а той къде беше докато го правихте това дете? при нея ли?
просто спри да търсиш причината за чужди проблеми в теб- какви са им отношенията не е твоя работа
аз поне не бих се молила така на един мъж, още повече като ме е отхвърлил и наранил така жестоко.
а това к`во си били казали. ами той сигурно и на предишната си жена го е казал, ама....
няма да те критикувам , че още ти е болно, но след време, като ти отмине и разбереш че живота не започва и не свършва с един мъж, моля ти върни се и прочети това което пишеш сега
успех в себепреодоляването

# 6
  • Мнения: 473
От моите скромни наблюдения женените мъже в 90% от случаите са таралеж в гащите. Има и изключения, ама повечето само гледат да се позабавляват с някоя наивна мацка и това е.


Да Pnter аз разбирам забавление ама 4ак тоя цирк да разиграваш за да вкараш една жена в леголото е ненужно.4ак раздели после пак събирания а и ве4е и деца?

# 7
  • Мнения: 1 425
Еми добре бе Тонка. Еми тоя твоя като е такъв "циркаджия" и (с извинение) те прави на маймуна, ти какво аджеба правиш при него че и дете си му родила?

# 8
  • Мнения: 473
Еми добре бе Тонка. Еми тоя твоя като е такъв "циркаджия" и (с извинение) те прави на маймуна, ти какво аджеба правиш при него че и дете си му родила?


Ами и аз това питам,защото не си отговарам.На мен въпроса ми беше друг.Защо мен ме обвинява за вси4ко в неговия живот.Раздялата му с онази.4ак наскоро ми каза 4е съм му съсипала изградения живот.С какво му го съсопах с едно дете което му дарих.Аз това не разбирам и много ще съм ти благодарна ти като позиция на един мъж да ми кажеш защо съм нападана така.Щото повярвай това е кошмар постоянно да бъдеш ругана и опреквана smile3518

# 9
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
От моите скромни наблюдения женените мъже в 90% от случаите са таралеж в гащите. Има и изключения, ама повечето само гледат да се позабавляват с някоя наивна мацка и това е.
Това се отнася със същата сила и за доста необвързани, както и за разведени, разделени и т.н. Всичко си зависи от конкретния човек.

# 10
  • Мнения: 1 761
И аз бих те попитала същото като Пантер.Но понеже и аз съм изпадала в подобна ситуация като жена те разбирам.Наистина е много трудно да разсъждаваш логично,когато си емоционално обладан.
Да те пренебрегват заради друга жена,която и каквато и да е тя не е никак,ама никак приятно.Още по-гадно е,когато ти обичаш този мъж,а  на него май не му пука особено как се чувстваш ти в неговия пейзаж от мадами.


Когато имах твоя проблем,аз прекъснах всякакви контакти с въпросния мъж.Защото много добре знаех,че в момента, в който ми звънне ще поискам да го видя без да се замислям как само до преди няколко минути съм си изплакала очите по него и съм го мразела и съм се чувствала наранена.Повярвай ми, помага.Не е лесно, но помага.Смени си телефона, не му отговаряй нито на смс-и, нито на е-майли,ако трябва даже не си вдигай домашния телефон.Аз карах хазяйката да казва,че ме няма.

Имаш нужда от време, през което да се изчистиш от надеждата,че този мъж ще се промени.Ако имаш възможност замини за няколко дни при приятелка или на някое селце, където никой няма да знае къде си.Скрий се от себе си,за да се намериш.


На мен моето "бягство" ми помогна да се погледна в друга светлина и да разбера как искам да се чувствам, как искам да се държи с мен този,когото ще наричам " мъжа ми" и благодарение на това,след 4 години срещнах точно такъв,какъвто исках.
Желая ти сила на волята и успех!

# 11
  • Мнения: 473
И аз бих те попитала същото като Пантер.Но понеже и аз съм изпадала в подобна ситуация като жена те разбирам.Наистина е много трудно да разсъждаваш логично,когато си емоционално обладан.
Да те пренебрегват заради друга жена,която и каквато и да е тя не е никак,ама никак приятно.Още по-гадно е,когато ти обичаш този мъж,а  на него май не му пука особено как се чувстваш ти в неговия пейзаж от мадами.


Когато имах твоя проблем,аз прекъснах всякакви контакти с въпросния мъж.Защото много добре знаех,че в момента, в който ми звънне ще поискам да го видя без да се замислям как само до преди няколко минути съм си изплакала очите по него и съм го мразела и съм се чувствала наранена.Повярвай ми, помага.Не е лесно, но помага.Смени си телефона, не му отговаряй нито на смс-и, нито на е-майли,ако трябва даже не си вдигай домашния телефон.Аз карах хазяйката да казва,че ме няма.

Имаш нужда от време, през което да се изчистиш от надеждата,че този мъж ще се промени.Ако имаш възможност замини за няколко дни при приятелка или на някое селце, където никой няма да знае къде си.Скрий се от себе си,за да се намериш.


На мен моето "бягство" ми помогна да се погледна в друга светлина и да разбера как искам да се чувствам, как искам да се държи с мен този,когото ще наричам " мъжа ми" и благодарение на това,след 4 години срещнах точно такъв,какъвто исках.
Желая ти сила на волята и успех!



Картинка как да се скрия защото аз ако тръгна ще съм с детето.А повярвай 4е той ще ни намери.И колелото пак се завърти.Пък тогава ще съм упреквана 4е му крия детето и т.н. винаги виновна.

# 12
  • Мнения: 1 761




Картинка как да се скрия защото аз ако тръгна ще съм с детето.А повярвай 4е той ще ни намери.И колелото пак се завърти.Пък тогава ще съм упреквана 4е му крия детето и т.н. винаги виновна.


Не се съобразявай само с него,помисли и за себе си.Една седмица някъде на хижа или при роднини в провинцията, които той не познава, без  да си включваш мобилния.Не се ли откъснеш от неговия контрол когато на него му е кеф,няма да имаш успешна връзка, в която да се чувстваш уважавана.Ако толкова те притеснява да не ти създаде проблем зради детето,напиши му бележка,че искаш да си сама,да не виждаш други хора и детето е  в безопасност.Качи се на влак,вземи автобус,промени нещо около теб,за да усетиш промяна.Успех!Не си позволявай да страдаш,ако това наистина не ти доставя удоволствие.

# 13
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Това, което аз съм видяла и усетила е, че това, което повечето искат е, образно казано, 'и оная им работа докрая, и душата в рая', а ако може и всички потърпевши около тях да са доволни от подредената от тях ситуация и да не задават въпроси. И съвсем сериозно си вярват, че са прави - което, естествено, не е така. Оттам идват всичките проблеми.

# 14
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
tonkata не съм сигурна, но ви се струва че и ти търсиш контакт с този човек, просто защото не се претръпнала още.
а в същото време не си малко дете, че да могат да ти вменят нещо във вина, а ти пък после да се чувстваш виновна- ами щом се чувстваш толкова обидена от неговото натякване, защо като дойде да види детето не отидеш в другата стая и да говорите само по службени въпроси- т.е. за детето, а той щом смята че ти си виновнаи че му пречиш- какво прави при теб постоянно? логично е другата жена с която е да му прави изречения или да се карат заради теб

Общи условия

Активация на акаунт