Количките на Giordani

  • 25 325
  • 224
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 225
Момичета, моля ви се, споделете вашето мнение за количките на Джордани. Трябва скоро да си купя количка, но се двоумя между Джордани /не видях кой точно модел е / и Кенгуро/ Венеция/. Ако някой знае сайта на Giordani нека да ми го каже.

# 1
  • Мнения: 1 564
http://www.giordanibaby.com/.Погледни тук за моделите.Аз съм чувала добри отзиви.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Сайта май е в ремонт,защото са махнали някои модели колички.Не мисля,че има място за колебаене.Аз съм за Джорданито,ама съм пристрастна Wink

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Гледах Джордани миналата седмица в склада на "Бебелан". Много ми хареса...Комбинирана, но толкова лека, че помислих в началото, че е лятна. Даже казах, че за второто бебе ще си купя такава... Laughing

# 4
  • Мнения: 551
Сайта май е в ремонт,защото са махнали някои модели колички.Не мисля,че има място за колебаене.Аз съм за Джорданито,ама съм пристрастна Wink

 Аз също съм голяма фенка  на Джордани много хубави и   на добри цени. smile3525 smile3525 newsm44

# 5
  • София
  • Мнения: 293
Според мен Джордани е много по-добре, отколкото Кенгуру Peace

# 6
  • Мнения: 8 242
Ние си взехме ето тази на Джордани за 330 лв.. Мисля, че си заслужава като качество-цена.
Засега само я разхождам из къщи  Joy и нямам търпение да се повозим с бебо  baby_neutral
Все пак Джордани са италиански, а Кенгуру-то китайски..

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 225
Ние си взехме ето тази на Джордани за 330 лв.. Мисля, че си заслужава като качество-цена.
Засега само я разхождам из къщи  Joy и нямам търпение да се повозим с бебо  baby_neutral
Все пак Джордани са италиански, а Кенгуру-то китайски..
Да аз си харесах точно същата, даже същият цвят и струва 330лв. newsm44

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 225
Ние си взехме ето тази на Джордани за 330 лв.. Мисля, че си заслужава като качество-цена.
Засега само я разхождам из къщи  Joy и нямам търпение да се повозим с бебо  baby_neutral
Все пак Джордани са италиански, а Кенгуру-то китайски..
Имам въпросче към теб. Тази количка няма чанта нали newsm78? Ако няма, ти каква ще ползваш, защото мисля, че е голям минус това. Въпреки всичко ще си я купя.

# 9
  • Мнения: 8 242
Ами да, няма чанта.. Ама това е най-малкия проблем  Wink
Аз си купих ето тази за 15 лв  Sunglasses  Има сумати джобове и отделения..

# 10
  • Мнения: 551
pete относно това че към количката няма чанта не мисля че е проблем, защото аз например си взех една много сладка  раничка на Samsonite  под формата на пингвинче цената и беше около 39лв и стои много добре на количката апък и  е нещо различно.

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 13:28 от krisi 1975

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Аз към комбинираната количка имах чанта,но чанта количка не прави Wink.Сега с Джорданито използвам раница на Нивеа и цвета ми пасва и е функционална Laughing

# 12
  • Мнения: 2 142
http://www.giordanibaby.com/galleria.php?pdt=55&folder=ppesa … =gio_0138_5_M.jpg

Тази, количка я гледах на живо и много ми хареса. това вероятно щеше да е и моят избор, макар, че се колебаех за Чико С1 и ПегПерего, същите модели, но на двойни цени. Мисля, че е добър избор!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 225
Ами да, няма чанта.. Ама това е най-малкия проблем  Wink
Аз си купих ето тази за 15 лв  Sunglasses  Има сумати джобове и отделения..
Чантата ти е страхотна и ми харесва много повече от тези които вървят с количките newsm10. Днес ще изляза да видя за подходяща чанта.
Както казва krisi 1975 раничка също би стояла сладурско smile3521

# 14
  • Мнения: 1
duhi_puhi vie ot Plovdiv li kupihte koli4kata?Mnogo mi haresa i za tazi zena idealno,samo 4e kade gi prodavat v Plovdiv? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт