Спирала за очи

  • 1 158
  • 15
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 603
Нося лещи и съответно очите са ми чувствителни. Моля препоръчайте ми някоя марка. Досега съм ползвала на Лореал, Ив Роше, Бос и не ми понасят

# 1
На Manhatan/бяло е флакончето/, пробвай я поне е евтинка и ако не ти допадне няма да те е яд!

# 2
  • София
  • Мнения: 10 302
Ами аз съм със супер чуствителна кожа, а пък със спиралите нямам никакви проблеми  Grinning
Вземи си някоя за чуствителни очи, почти всички марки предлагат подобни  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 881
Аз съм страшен фен на спиралите на Буржоа,каквото и да вземеш, мисля, че ще е хубаво!

# 4
  • Мнения: 5 317
Пробвай спиралата на  Lumene за чувствителни очи и на Manhattan

# 5
  • Мнения: 2 323
Пролетно време съм с алергия и много ми сълзят очите- ползвам от няколко години спиралата за чувствителни очи на Орифлейм и съм много доволна

# 6
  • Мнения: 5 475
И аз нося контактни лещи и употребявам Rilastil  Volumizing.

# 7
  • Мнения: 5 647
Не мога да ти дам съвет, освен това да пробваш и други марки. Сега съм си намислила да си взема Макс Фактор- тази, която я рекламират по ТВ.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 328
Манхатън за чувствителни очи.

# 9
  • Мнения: 1 059
Моята крстница е с лещи, а без спирала не излиза. Полва спиралите на avon и ме съм я чула да се оплаяква

# 10
  • Мнения: 530
и аз съм с лещи и никога не съм имала проблем със спиралата сега съм с мах фактор- 2000 калории и съм ОК
явно си е до око #Crazy

# 11
  • Мнения: 1 986
Аз ползвам новата спирала на Макс фактор-много съм доволна и мисля да си купя отново  Wink

# 12
  • Мнения: 1 063
И аз съм с чувствителни очи и ползвам на Макс Фактор More Lashes- имам я в синя. И съм много доволна.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 603
Благодаря, момичета, май натежава мнението на Макс Факстор. Ще го пробвам  Hug

# 14
  • Мнения: 258
"200 калории "на макс фактор е за чувствителни очи. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт