Помните ли първата съзнателна целувка от детето ви?

  • 1 368
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
 Grinning Grinning :DМомичета, да ви се похваля! Преди десетина минути получих първата съзнателна целувка от малкия ми син. Той е на една година и 6 дни. Тъкмо му бях измила ръчичките, лицето и се готвех да сапунисам дупето, когато той се извърна и долепи устенцата си до бузата ми. Мъжът ми видя сценката и каза, че Ицко имал много задълбочено изражение Grinning Grinning Grinning Усетих невероятно и мощно щастие в един кратичък миг.
Помните ли първата съзнателна целувка от вашите деца?

# 1
  • Мнения: 46 477
Вчера  Embarassed
Моята дъщеря не е много любвеобвилна и едва вчера се престраши да ме дари и то не с една, а с цели 3  Heart Eyes за сметка на това баща й се радва на целувки от около 2 седмици  Twisted Evil

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Точно сега не мога да се сетя кога точно беше,но не само първата - всяка една целувка е като божие благословение! newsm51 newsm10 Two Hearts

# 3
  • Мнения: 955
Беше може би на годинка и един месец. Всеки ден си исках "дай цунка" и получих. Беше страхотно Heart Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
По-скоро не. От толкова първи неща, не запомних точно първата целувка, но пък всяка ми носи такова щастие и топлина!

# 5
  • Мнения: 1 014
И аз от вчера съм щастлива. newsm44 Всъщност първата целувка , която даде синът ми беше на баща му. Както си седяха вечерта на дивана, а аз бях на компа, чувам баща му "Ааа, видя ли, той ме целуна". Къде ще видя, гледах си форума. И тази целувка не беше измолена, просто отвътре му дойде на детето. Веднага го повиках да даде и на мен целувка и той слезна от дивана, приближи се и -   love001 бам една много нежна целувчица по бузата. Направо се разтопих от щастие. Two Hearts Това на 1г.1м.и 24 дни!

# 6
  • София
  • Мнения: 39 740
Доста след годинката беше, може би към 1.6г

# 7
  • Мнения: 1 134
Не си спомням най - първата целувка. Но никога няма да забравя как в началото ме целуваше като сомче в аквариум - една малка, омазана с пюре устичка ме млясваше сладко и се лепваше за мен Laughing  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 059
За първата съзнателна целувка трябва да питам тати. На него му дава целувки от половин годин насам, а мен ме целуна едва преди 2 седмица Sad

# 9
  • Мнения: 603
Май беше скоро, може би преди месец. Ники е на 1 г и 8 м.. Една сутрин му казах цункай тати и той го направи. Допря устнички до бузата му. После цунка и мама. Като видя колко сме доволни продължи да повтаря целувките по време на всяко ранносутрешно излежаване.
Малко трудно синхронизира млясването с допирането на устничките, но ние сме си щастливи.Laughing

Така че сега сутрин първо ми масажира гърба като си кара камиончето по него, а после ми дава и целувка. Какво повече да искам Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 645
Да, помня.
Дани беше на 1г и 3м.,бяхме на морето.

# 11
  • Мнения: 1 547
Сега сме в разгара на периода на цалуФките. Целува ме по краката, по бузите, по корема, по кръста - да не си помислите нещо, ей! Мокро и звучно. Само МАММА целува. Никой друг. Много е сладък. И мисля, че чудесно знае какво прави. Единственото, което си мисля, е, че детето ми расте. Чудесен е!

# 12
  • Мнения: 8 917
Даааа, вчера Mr. Green Mr. Green На баща си от много време дава целувка, но на мен не беше давала, но тя така смешно го прави, че няма как да знам, че искала да ме целуне миличката..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Засилва се с полуотворена уста целеустремено към мен и дава целувка  bouquet  bouquet  bouquet умрях си от хилеж Grinning Laughing Grinning

# 13
  • Мнения: 8 505
Не,а не беше чак толкова отдавна Embarassed

# 14
  • Мнения: 16
Още не съм я получила първата целувка, но всеки ден си искам..."Мами дай една целувка..." Помня първата усмивка - беше на 45-46 дни.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт