Бадещи мами от Велико Търново

  • 1 254
  • 7
  •   1
Отговори
Привет на всички.Аз съм Милка на 20 години,бременна съм в 21 седмица на близнаци.Татко ни се казва Илиян и е на 26 години.Търся контакти с мами от града защото нямам много познати бъдещи мами.Бих се радвала на всички,които ми пишат и ми помогнат през останалите месеци защото съм една млада и много притеснена майка
До скоро и късмет на всички

# 1
  • Мнения: 166
Здравей МИЛКА аз съм от град ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ майка съм на близнаци като узнах ,че съм бременна много ме беше страх ,но слава богу всичко мина добре.така ,че единственното нещо е че трябва да си много спокойна АЗ раждах при ХАДЖИРАДЕВ  и много съм доволна.Ти при кой доктор си. Моите близначета са момче и момиче и са на 2години и 8 месеца.

# 2
  • Мнения: 2 051
Честито ти, Милке!
Не се притеснявай, когато опре до бременност с близнаци всички сме неопитни майки, колкото и деца да сме имали преди това Laughing
И да не намериш мами във Велико Търново, да знаеш, че тук винаги има по някоя колежка насреща.
Кога ще раждаш? Знаеш ли вече какви са бебчовците?
Лека бременност!

# 3
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Здравей, бъдещи и настоящи майки от В.Търново има доста, погледни във форума "Бъдещи и настоящи майки" има тема на майките от Търново. И аз съм такава мама на момиченце на 6м. Раждах във В.Търново и аз при Хаджирадев и съм много доволна. Когато аз баждах в родилно имаше доста бременни майки с близнаци. Две от които родиха същата вечер със мен пак при Хаджирадев. Пожелавам ти лека и спокойна бременност и най-сладурските бебчета Laughing

# 4
Благодаря на всички,че сте отделили време и за мен и за съвета на milenazd надявам се да се чуваме по-често. Grinning

# 5
  • Мнения: 1 022
Аз пък съм снаха в Лясковец, иначе живея в София, ама по Коледа ще бъдем там, може пък да се видим Simple Smile

# 6
Може да се видим ако няма голям сняг............. Grinning

# 7
  • Мнения: 1 022
Цитат на: milka
Може да се видим ако няма голям сняг............. Grinning

Аз имам доста приятелки търновки, ама всички живеят в София Simple Smile, ще се радвам да се видим, обичам Търново

Общи условия

Активация на акаунт